۳۰ درصد اعتبارات طرح‌های عمرانی مانه و سملقان تخصیص یافت

بجنورد- ایرنا- دبیر کمیته برنامه ریزی مانه و سملقان گفت اعتبارات اختصاص یافته به طرح های عمرانی این شهرستان ۸۷۰ میلیارد ریال است که تاکنون، ۳۰ درصد آن تخصیص یافته است.

علی آقایی روز سه شنبه در نشست کمیته برنامه ریزی مانه و سملقان بر پیگیری و جذب اعتبارات از سوی دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

 وی گفت: اولویت نخست تکمیل طرح های نیمه تمام است و در صورت نبود طرح عمرانی بر زمین مانده، پروژه جدید آنهم بر اساس ضرورت آغاز می شود.

فرماندار شهرستان مانه و سملقان نیز گفت: زیرساخت‌های این شهرستان بسیار ضعیف است و  به همین منظور مسوولان استان باید نگاه ویژه داشته باشند.

محمودرضا معمولی با اشاره به بارندگی و سیلاب های امسال گفت:  وقوع حوادث طبیعی مشکلات زیرساختی شهرستان را بیش از پیش آشکار کرد و به همین علت نیازمند اعتبارات بیشتر برای برطرف کردن این ضعف ها هستیم.

وی با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه‌ها باید در خصوص جذب اعتبارات فقط به اعتبارات کمیته برنامه ریزی تکیه نکنند اظهار داشت: باید از مدیران کل پیگیر باشند تا اعتبارات لازم جذب شود.

وی با بیان این مطلب که بنیاد علوی در کنار دستگاه‌های اجرایی می‌تواند سهم قابل قبولی را در پیشرفت و آبادانی و همچنین اشتغال روستاییان داشته باشد افزود: کار آنها  قابل تحسین است.

شهرستان ۱۱۰ هزار نفری در ۴۵ کیلومتری غرب بجنورد واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =