سرخط اینفوگرافیک

 • چند دُز واکسن کرونا در ایران تزریق شده است؟

  چند دُز واکسن کرونا در ایران تزریق شده است؟

  تهران-ایرنا-با شتاب گرفتن روند واکسیناسیون در ایران، تزریق واکسن از مرز ۱۰ میلیون دُز گذشت.

 • این ورزش‌ها کی المپیکی شدند؟

  این ورزش‌ها کی المپیکی شدند؟

  تهران-ایرنا-بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو بعد از یک سال تعویق، سرانجام جمعه اول مرداد ماه آغاز شد. به این مناسبت تاریخچه پیوستن رشته‌های ورزشی مختلف به رقابت‌های المپیک را ببینید.

 • رشد اقتصادی؛ اگر تحریم و کرونا نبود

  رشد اقتصادی؛ اگر تحریم و کرونا نبود

  تهران-ایرنا-در سالهای ۹۷ تا ۹۹ و همزمان با تلاش‌های دولت در مقابله با جنگ اقتصادی آمریکا و بحران کرونا، متوسط رشد اقتصادی کشور منفی ۲.۷ درصد بود. اما اگر تحریم و کرونا نبود، رشد اقتصادی می‌توانست به طور میانگین مثبت ۳.۹ درصد و میانگین رشد اقتصادی بدون نفت هم، به جای ۰.۶ درصد ۴.۱ درصد باشد.

کرونا؛ آموزش و پیشگیری

 • چند دُز واکسن کرونا در ایران تزریق شده است؟

  چند دُز واکسن کرونا در ایران تزریق شده است؟

  تهران-ایرنا- به گزارش‌ وزارت بهداشت، تا ۲۷ تیرماه ۱۴۰۰ در مجموع هشت میلیون و ۴۴۸ هزار و ۷۰ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. آمار واکسیناسیون در ایران را به تفکیک نوع واکسن تزریق شده، ببینید.

 • هشدار! رعایت پروتکل‌های بهداشتی کاهش یافته است!

  هشدار! رعایت پروتکل‌های بهداشتی کاهش یافته است!

  تهران-ایرنا-به گفته علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، در روزهای اخیر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در جامعه به ۴۸ درصد رسیده که با توجه به گردش و قدرت سرایت بالای ویروس دلتا، موجب افزایش تعداد بیماران می‌شود.

 • پنج نکته درباره گونه دلتای ویروس کرونا

  پنج نکته درباره گونه دلتای ویروس کرونا

  تهران-ایرنا- یکی دیگر از گونه‌های جهش یافته ویروس کرونا، دلتا نام گرفته که اولین بار در هند شناسایی شد و اکنون در ایران هم در استان‌های مختلف مواردی از ابتلا به آن گزارش شده است. قدرت سرایت‌پذیری دلتا از انواع دیگر ویروس کرونا بیشتر است. سایر اطلاعات درباره آن را ببینید.

استان ها

موشن گرافیک

فهرست اینفوگرافیک‌‌‌ها