۱۷ مهر ۱۴۰۲، ۵:۴۴
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 85252098
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

راهپیمایی شهروندان آمریکایی در همبستگی با مردم فلسطین + فیلم

تهران- ایرنا- صدها شهروند آمریکایی در نیویورک با برگزاری تجمعاتی با مردم فلسطین ابراز همبستگی کردند.

به گزارش بامداد دوشنبه ایرنا از خبرگزاری شهاب فلسطین، شهروندان آمریکایی در منطقه منهتن نیویورک در همبستگی با فلسطینی‌ها به خیابان آمدند.

بر اساس گزارش‌ها، همچنین صدها آمریکایی در میدان تایمز نیویورک در همبستگی با مردم فلسطین تظاهرات کردند و خواستار پایان دادن به اشغال اراضی فلسطینی توسط رژیم اسرائیل شدند.

این گزارش می‌افزاید، صدها معترض از ملیت‌های مختلف در میدان تایمز تجمع کردند و پرچم فلسطین و پلاکاردهایی را در تائید حق مقاومت در برابر اشغالگری برافراشتند.

آنها پلاکاردهای زرد رنگی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود: مقاومت در برابر اشغالگری یک حق انسانی است و تمام کمک‌های آمریکا به اسرائیل نژادپرست را متوقف کنید.

بر اساس این گزارش، معترضان همچنین خواستار توقف حملات رژیم اسرائیل به غزه و قدس شرقی شدند.

تظاهرکنندگان خواستار آزادی فلسطین، آزادی تمامی اسرای در بند رژیم صهیونیستی و پایان یافتن حمایت آمریکا از اسرائیل شدند.

به گزارش ایرنا، رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح شنبه عملیات همه جانبه و بی نظیر خود با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند؛ عملیاتی که در عمر ۷۵ ساله اشغالگران غاصب نظیر نداشته و صهیونیست‌ها را در شوک فرو برده است.

عملیات غافلگیرانه و گسترده مقاومت فلسطین در سرزمین‌های اشغالی در حالی در سومین روز خود ادامه دارد که نیروهای دیگر گروه‌های مقاومت همچون جهاد اسلامی و عرین الاسود نیز به رزمندگان حماس پیوسته‌اند و حزب الله نیز سه پایگاه شنود و راداری صهیونیست‌ها در منطقه اشغالی شبعا در جنوب لبنان را هدف قرار داده و ویران کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha