۱۷ مهر ۱۴۰۲، ۶:۲۱
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 85252104
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

رئیس پیشین موساد: اتفاقات شهرک‌های اسرائیلی فراتر از حد تصور است

تهران- ایرنا- افرایم هالیوی رئیس پیشین سازمان جاسوسی موساد گفت که آنچه در شهرک‌های صهیونیستی اتفاق افتاده فراتر از حد تصور است.

به گزارش بامداد دوشنبه ایرنا از المیادین، افرایم هالیوی در گفت وگو با شبکه سی ان ان آمریکا، افزود: ما هیچ هشداری در خصوص حمله نداشتیم و عبور اعضای حماس از نوار مرزی کاملاً غافلگیرانه بود.

وی گفت: آنچه در شهرک‌ها اتفاق افتاد فراتر از حد تصور است و فکرش را نمی‌کردیم که حماس این تعداد موشک در اختیار داشته باشد.

رئیس پیشین موساد اضافه کرد: ما انتظار تلفات بین شهرک نشینان به این اندازه که شاهدش بودیم را نداشتیم.

در همین رابطه رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند، حماس در عملیات طوفان الاقصی از وسایل و ابزارهای ارتباطی استفاده کرده که نهادهای اطلاعاتی رژیم صهیونیستی اصلاً اطلاع و آگاهی از آن نداشته است.

به گزارش ایرنا، رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح شنبه عملیات همه جانبه و بی نظیر خود با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند؛ عملیاتی که در عمر ۷۵ ساله اشغالگران غاصب نظیر نداشته و صهیونیست‌ها را در شوک فرو برده است.

عملیات غافلگیرانه و گسترده مقاومت فلسطین در سرزمین‌های اشغالی در حالی در سومین روز خود ادامه دارد که نیروهای دیگر گروه‌های مقاومت همچون جهاد اسلامی و عرین الاسود نیز به رزمندگان حماس پیوسته‌اند و حزب الله نیز سه پایگاه شنود و راداری صهیونیست‌ها در منطقه اشغالی شبعا در جنوب لبنان را هدف قرار داده و ویران کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha