فهرست صداها

 • سخنان روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا

  سخنان روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا

  صدارییس جمهوری روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: همه کارمندان با رعایت مسائل بهداشتی (شنبه) دهم خردادماه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ به سرکار خود حاضر می‌شوند و سازمان اداری استخدامی این دستورالعمل و نکات ریز بهداشتی را ابلاغ می‌کند.

 • بیانات رهبری به مناسبت روز جهانی قدس

  بیانات رهبری به مناسبت روز جهانی قدس

  صدا رهبر معظم انقلاب‌ روز جمعه به مناسبت روز جهانی قدس در ارتباط ویدیو کنفرانسی فرمودند: امروز روز قدس است؛ روزی که با ابتکار هوشمندانه‌ امام خمینی (رضوان‌الله‌علیه) همچون حلقه‌ وصلی برای هم‌صدایی مسلمانان درباره‌ قدس شریف و فلسطین مظلوم تعیین شد.

 • سخنان روحانی در بهربرداری از طرح‌ توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی

  سخنان روحانی در بهربرداری از طرح‌ توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی

  صدارییس جمهوری روز پنجشنبه در پایان آیین بهره برداری از طرح‌های ملی استان سیستان و بلوچستان و آغاز عملیات نصب سکو و توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با تاکید بر این که مشکلات را با خوبی پشت سر خواهیم گذاشت، گفت: نمی‌گذاریم لبخندی روی صورت مستبدین کاخ سفید بنشیند و کاری می‌کنیم که غم اندوه در مسیر غلط سیاسی آن‌ها باشد.

 • سخنان رییس‌جمهوری در جلسه هیات دولت

  سخنان رییس‌جمهوری در جلسه هیات دولت

  صداحجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به در پیش بودن روز قدس اظهارداشت: روز قدس امسال با شرایط خود در مناطقی که به اصطلاح مناطق سفید نام گرفتند که نماز جمعه است و مردم به نماز جمعه خواهند رفت و آنجا ندای خود و ندای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان می رسانند.

 • نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه

  نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه

  صداغلامحسین اسماعیلی روز سه‌شنبه در بیست و ششمین نشست خبری خود از بازداشت سه متهم در رابطه با پرونده خرید و فروش نوزادان در یکی از استانها خبر داد.

 • بیانات رهبری در نشست نمایندگان تشکل‌های دانشجویی

  بیانات رهبری در نشست نمایندگان تشکل‌های دانشجویی

  صدارهبر معظم انقلاب اسلامی عصر (یکشنبه) در ارتباط تصویری با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی، دولت جوان حزب‌اللّهی‌ را علاج مشکلات کشور دانستند و افزودند: البتّه معنی‌اش این نیست که مثلاً رییس این دولت یک جوان سی‌ودوساله باشد؛ بلکه یعنی دولتِ سرِپا، بانشاط، آماده و در سنینِ کار و تلاش باشد.

 • نشست خبری سخنگوی دولت

  نشست خبری سخنگوی دولت

  صدا«علی ربیعی» روز دوشنبه در نشست خبری گفت: در جلسات گذشته ستاد ملی کرونا به ایجاد شرایط مناسب برگزاری مراسم احیا به طور جمعی و با رعایت پروتکل‌ها اصرار کردند و این موضوع یکی از دغدغه های جدی رییس جمهور و همه اعضای ستاد کرونا بود.

 • نشست خبری سخنگوی وزارت امور خارجه

  نشست خبری سخنگوی وزارت امور خارجه

  صدا«سید عباس موسوی» پیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفت: تا زمانی که اشغال‌گری، تجاوز، قساوت و جنایت وجود دارد، روز قدس گرامی داشته می شود و ایران سرمدار این نگاه خواهد بود.