فهرست صداها

 • سخنان روحانی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا

  سخنان روحانی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا

  صدارییس جمهوری روز سه شنبه در جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا گفت: موفقیت جمهوری اسلامی ایران در مقابله با ویروس خطرناک کرونا تا امروز بخاطر همکاری و حمایت مردم بوده است.

 • سخنان رییس جمهوری در جلسه هیات دولت

  سخنان رییس جمهوری در جلسه هیات دولت

  صدارییس جمهوری روز یکشنبه در جلسه هیات دولت با بیان اینکه دولت با همه توان حامی صددرصد سربازان خط مقدم بخش سلامت و درمان کشور است، گفت: اصل اول در کشور سلامتی مردم است.

 • سخنان رییس جمهوری در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا

  سخنان رییس جمهوری در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا

  صدارییس جمهوری روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن تبریک سالروز میلاد با حضرت امام حسین (ع) گفت: در طول این ۶ سال اینقدر پایه های سلامت را مستحکم کردیم که امروز هرکس به کرونا مبتلا می شود و وارد بیمارستان می‌شود ۹۰ درصد را دولت و بیمه پرداخت می‌کند و او فقط ده درصد را پرداخت می‌کند.

 • سخنان رییس‌جمهوری در جلسه ستاد اقتصادی دولت

  سخنان رییس‌جمهوری در جلسه ستاد اقتصادی دولت

  صدارییس جمهوری روز پنجشنبه در جلسه ستاد اقتصادی دولت با اشاره به صدمه دیدن برخی بنگاه‌های تولیدی و خدماتی از شیوع بیماری کرونا گفت: تسهیلات ارزان قیمت در اختیار بنگاه‌های تولیدی و خدماتی قرار می‌گیرد.

 • سخنان ربیعی پس از جلسه هیات دولت

  سخنان ربیعی پس از جلسه هیات دولت

  صداسخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: امروز با دستور رییس جمهوری؛ دولت، ادارات و فعالیت‌های اقتصادی مگر در موارد خاص و حساس تا ۱۵ فروردین تعطیل اعلام می‌شود.

 • سخنان روحانی در جلسه هیات دولت

  سخنان روحانی در جلسه هیات دولت

  صدا رییس‌جمهوری روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت گفت: تا امروز کمبودی در زمینه تخت، پرستار و پزشک نداشتیم و حتی در بیشتر شهرها و استان‌های ما در بخش مراقبت‌های ویژه بخش‌های اضافه‌ای داریم.

 • سخنان روحانی در جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا

  سخنان روحانی در جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا

  صدارییس جمهوری روز سه شنبه در جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا گفت: در این جلسه گزارشی داده شد مبنی بر این که ورودی به بیمارستان‌ها در استانها کاهش پیدا کرده و از آن طرف تعداد فوتی‌ها هم روند کاهشی داشته است که خبر مهمی برای ما بود اقداماتی که تاکنون انجام گرفته، مهم بوده است.

 • سخنان رییس جمهوری در جلسه هیات دولت

  سخنان رییس جمهوری در جلسه هیات دولت

  صدارییس جمهوری گفت : به مردم اطمینان می دهم که اولین دغدغه دولت و همه ارکان نظام و نیروهای مسلح تلاش برای حفظ سلامتی شما و فرزندانتان و تامین نیازمندی های عموم مردم است.

 • بیانات رهبر انقلاب به مناسبت عید مبعث و سال نو

  بیانات رهبر انقلاب به مناسبت عید مبعث و سال نو

  صدارهبر انقلاب در سخنان زنده و تلویزیونی خطاب به ملت ایران به‌مناسبت عید مبعث و سال نو، قوت و برتری در فضای مجازی و پیشرفت و برتری در زمینه بهداشت و درمان را از ابزارهای قوی شدن برشمردند و فرمودند: جهش تولید یکی دیگر از ابزارهای قوی‌شدن است.