مسعود پزشکیان

سعید جلیلی

 • جلیلی: نه وقت تعارف است نه تردید، در یک نقطه تاریخی هستیم

  جلیلی: نه وقت تعارف است نه تردید، در یک نقطه تاریخی هستیم

  تهران-ایرنا_ نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: الان نه وقت تعارف است نه تردید، ما در یک نقطه تاریخی هستیم و باید تصمیم صریح و به موقع بگیریم؛ دولت و رییس جمهوری که بداند اولویتش چیست و آن را پیگیری کند، موفق خواهد بود؛ باید مشکلات را شناخت، نه اینکه تازه برای بررسی آن وارد میدان شد.

علیرضا زاکانی

 • زاکانی در نخستین مناظره انتخاباتی چه گفت ؟ + فیلم

  زاکانی در نخستین مناظره انتخاباتی چه گفت ؟ + فیلم

  تهران- ایرنا- علیرضا زاکانی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه سال ۹۲ دولت وقت با ۲۰۵ همت دولت وقت را تحویل داد، خطاب به پزشکیان گفت: دولت روحانی ۱۲۹۹ همت بدهی داشت و مجموعه مخروبه‌ای را تحویل داد.

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی

 • قاضی‌زاده هاشمی: دولت خانواده مذاکره می‌کند و از اصول هم کوتاه نمی‌آید

  قاضی‌زاده هاشمی: دولت خانواده مذاکره می‌کند و از اصول هم کوتاه نمی‌آید

  تهران-ایرنا-قاضی‌زاده هاشمی گفت: در دولت خانواده در جایی که لازم باشد با آمریکایی ها مذاکره، پول هایمان را آزاد و ارتباطات اقتصادی با بسیاری از کشورها برقرار می کنیم. همزمان با آن، پیمان های سیاسی منطقه ای و جهانی را افزایش می دهیم، پشتیبانی جهانی در شورای امنیت برای کشورمان ایجاد می کنیم تا اگر کسی خواست در شورای امنیت برعلیه ما قطعنامه صادر کند، آن را وتو کنند.

محمدباقر قالیباف

 • انتقاد قالیباف از ظلم به نیروهای شرکتی + فیلم

  انتقاد قالیباف از ظلم به نیروهای شرکتی + فیلم

  تهران- ایرنا- کاندید چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز نیروهای شرکتی به رغم توان و تجربه و تخصص بالا اما شهروند درجه ۲ در محیط کار محسوب می‌شوند که این مسئله با قانون اساسی، آرمان‌های انقلاب و مروت جوانمردی ناسازگار است.

مشروح اخبار انتخابات چهاردهم