عضو ارشد انصارالله: زمان نبرد سرنوشت‌ساز با رژیم صهیونیستی فرا رسیده است

تهران- ایرنا- محمد البخیتی عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در گفت وگو با شبکه المیادین گفت که زمان نبرد سرنوشت‌ساز با رژیم صهیونیستی فرا رسیده است.

به گزارش بامداد دوشنبه ایرنا از المیادین، محمد البخیتی افزود: محور مقاومت باید مسئولیت خود را درک کند و معتقدم زمان نبرد سرنوشت ساز با رژیم صهیونیستی فرا رسیده است.

عضو دفتر سیاسی انصارالله، گفت: اگر در این مرحله وارد درگیری شویم پس از دستاوردهای میدانی با روحیه بالا وارد نبرد می‌شویم.

وی اضافه کرد: به تعویق انداختن نبرد سرنوشت ساز به دشمنان اجازه می‌دهد تا همه طرف‌ها را منزوی کرده و جبهه‌های داخلی را بی ثبات کنند.

عضو دفتر سیاسی انصارالله همچنین، گفت: تلفات ما در نبرد سرنوشت ساز بسیار کمتر از تلفات ما در درگیری‌های داخلی ناشی از دخالت آمریکا خواهد بود.

البخیتی همچنین درخصوص عملیات طوفان الاقصی نیروهای مقاومت در غزه افزود: ما شاهد صحنه‌هایی بودیم که در تمام نزاع‌های بین اعراب و (رژیم) اسرائیل بی سابقه بوده است.

وی همچنین گفت که آمریکا نگران گسترش درگیری نیروهای مقاومت و رژیم اشغالگر قدس است.

عضو دفتر سیاسی انصارالله در ادامه با بیان اینکه تنها زبانی که رژیم صهیونیستی می‌فهمد زبان زور است، افزود: (رژیم) اسرائیل باید با ۲ گزینه روبرو شود یکی توقف تجاوزات خود به غزه و دیگری نبرد سرنوشت ساز است.

به گزارش ایرنا، رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح شنبه عملیات همه جانبه و بی نظیر خود با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند؛ عملیاتی که در عمر ۷۵ ساله اشغالگران غاصب نظیر نداشته و صهیونیست‌ها را در شوک فرو برده است.

عملیات غافلگیرانه و گسترده مقاومت فلسطین در سرزمین‌های اشغالی در حالی در سومین روز خود ادامه دارد که نیروهای دیگر گروه‌های مقاومت همچون جهاد اسلامی و عرین الاسود نیز به رزمندگان حماس پیوسته‌اند و حزب الله نیز سه پایگاه شنود و راداری صهیونیست‌ها در منطقه اشغالی شبعا در جنوب لبنان را هدف قرار داده و ویران کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha