ساخت پنج هزار خانه تا پایان مرداد در استان سمنان آغاز می‌شود

سمنان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: ساخت پنج هزار واحد در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای سمنان و شاهرود تا پایان مرداد امسال آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا،  محمد حمیدی  روز شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: عملیات اجرایی ساخت ۲ هزار و ۳۰۰ واحد مسکن ملی به بنیاد مسکن ، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) واگذار شده است که تا هفته آینده برنامه نهایی اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه تاکنون حدود ۲ هزار و ۵۰۰ متقاضی خانه در استان سمنان آورده اولیه را واریز کرده اند، افزود : چهار هزار و ۸۱۷ واحد مسکن ملی در حال ساخت است که البته برخی مربوط به طرح‌های مسکن مهر است.
حمیدی افزود: تاکنون ۷۹ هزار متقاضی از استان سمنان در سامانه جهش ملی مسکن ثبت نام کرده اند که از این تعداد حدود ۲۵ هزار نفر واجد شرایط بودند و  ۱۸ هزار نفر از آنها تشکیل پرونده دادند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بیان کرد: اجرای طرح جهش تولید مسکن از دستاوردهای دولت سیزدهم برای خانه‌دار شدن خانواده‌ها است.

به گزارش ایرنا، طرح جهش تولید مسکن در ۲۹ استان کشور اجرایی و عملیات طرح ساخت ۲۷ هزار مسکن آغاز شده است این در حالیست که از ۹۲ پروژه تعریف شده ۸۸ پروژه توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در حال اجرا  است.
ساخت خانه در قالب طرح نهضت ملی مسکن برای افرادی که ۴۰۰ میلیون ریال آورده اولیه پرداخت کردند  پیگیری می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha