اجرای طرح اقدام ملی مسکن با پیشرفت ۴۷ درصدی در استان سمنان ادامه دارد

سمنان- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان گفت: ۱۷ طرح مربوط به ساخت خانه در قالب طرح اقدام ملی مسکن با متوسط پیشرفت فیزیکی ۴۷ درصد در مناطق تحت پوشش راه و شهرسازی استان در دست اجرا است.

مهدی رجبی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: ۲۲ طرح مربوط به ساخت خانه در قالب طرح اقدام ملی مسکن در مناطق تحت پوشش راه و شهرسازی استان سمنان تا کنون برنامه‌ریزی شده که اکنون ۱۷ طرح در دست اجرا است.
وی اضافه کرد: ساخت خانه در قالب طرح اقدام ملی مسکن برای پنج شهر سمنان، شهمیرزاد، دامغان، سرخه و گرمسار از مناطق تحت پوشش راه و شهرسازی استان سمنان وارد مرحله عملیاتی شده است.
رجبی تصریح کرد: ساخت خانه در قالب طرح اقدام ملی مسکن در ۱۲ شهر ۶ شهرستان تحت پوشش اداره‌کل راه و شهرسازی استان سمنان در دست پیگیری است.
وی بیان کرد: طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای سمنان و دامغان به دلیل تعداد بالای متقاضیان با مشکل زمین مواجه است واز طریق انبوه‌سازی دنبال می‌شود، اما در دیگر شهرهای استان سمنان این امکان وجود دارد زمین به متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن واگذار شود تا به صورت سه تا چهار طبقه خودشان بسازند.
به گزارش ایرنا، براساس برنامه‌ریزی ‌های انجام شده طی چهار سال باید ۱۹ هزار و ۹۹ واحد مسکونی در استان سمنان در قالب طرح اقدام ملی مسکن ساخته شود.
۶ شهرستان سمنان، مهدیشهر، سرخه، گرمسار، آرادان و دامغان تحت پوشش اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha