۲ شهریور ۱۴۰۰، ۲۰:۴۲
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 84448044
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

فرماندار: هفته دولت ۳۷ طرح در شهرستان میامی بهره‌برداری می‌شود

شاهرود - ایرنا - فرماندار میامی گفت: هفته دولت ۳۷ طرح عمرانی و اقتصادی با صرف اعتبار ۴۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در این شهرستان به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش ایرنا، احمد ملایری عصر سه شنبه با گرامیداشت یاد و خاطره  شهیدان رجایی و باهنر ، در نشست خبری افزود: ۱۲ طرح عمرانی با اعتبار ۲۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و یک طرح اقتصادی با ۲۲میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد و عملیات اجرایی ۵ طرح با ۱۳۳ میلیارد تومان آغاز می‌شود.

وی ادامه داد : از ۳۷ طرح هفته دولت، آب و فاضلاب استان سمنان سه طرح ، منابع طبیعی و آبخیزداری سه طرح، اداره کل راه و شهرسازی شرق استان ۲ طرح، جهاد کشاورزی هفت طرح، شهرداری رضوان ۲ طرح، اداره کل امور عشایری ۲ طرح، تعاون روستایی یک طرح، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۴طرح، دهیاری ها یک طرح، شرکت گاز ۲طرح و نوسازی مدارس یک طرح در شهرستان میامی دارند.

فرماندار میامی افزود: ۲ طرح اقتصادی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اعتبار ۲۲ میلیارد تومان بهره‌برداری می‌شود .

  وی تصریح کرد: عملیات اجرایی ۷ طرح با صرف ۱۳۳ میلیارد تومان در این هفته آغاز می شود.

ملایری گفت : ۲ طرح راه و شهرسازی، ۲ طرح شرکت توزیع برق، یک طرح آب و فاضلاب، یک طرح منابع طبیعی و آبخیزداری و یک طرح شهرداری رضوان کلنگ زنی می شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه میامی به عنوان شهرستان کمتر توسعه یافته معرفی شده، امسال بودجه های خوبی در راستای محرومیت زدایی تخصیص یافته است.

ملایری با اشاره به طرح های نیمه تمام سطح شهرستان، اظهارداشت: اعتبارات لازم در راستای تکمیل طرح های نیمه تمام شامل استخر ، فضاهای ورزشی، بیمارستان امام رضا(ع) و بهسازی راه های روستایی تامین شده است.

وی گفت: یکی از دغدغه های مهم در این شهرستان تکمیل راه های مواصلاتی بویژه محور میامی -کاهک و میامی - جیلان بود که با تزریق اعتبارات لازم امسال به بهره برداری می رسد.

سال گذشته ۵۹ طرح عمرانی و اقتصادی درمیامی افتتاح و کلنگ زنی شد.

 دوم تا هشتم شهریور، به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت رجایی و باهنر، هفته دولت نامگذاری شده است.

شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان قرار دارد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha