۱۲ خرداد ۱۳۹۹، ۷:۵۱
کد خبرنگار: 957
کد خبر: 83805976
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۱۵ سایت تکنولوژی تلفن همراه در کردستان ارتقا یافت

سنندج - ایرنا - مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: ۲۱۵ سایت تکنولوژی نسل سوم و چهارم تلفن همراه در استان ارتقا، نصب و راه‌اندازی شد.

آزاد حکمت روز دوشنبه اظهار داشت: این اقدامات به منظور ارائه خدمات با کیفیت‌تر، جلب رضایت مشتریان و اصل مشتری مداری صورت گرفته و در ۱۱۰ نقطه استان انجام شده است.

وی اضافه کرد: از این آمار تعداد ۱۹ سایت در شهرستان بانه، ۱۶ سایت در بیجار، ۲۲ سایت در دهگلان، ۱۷ مورد در دیواندره و ۱۹ سایت سروآباد، ۱۸ مورد در سقز، ۶۰ سایت در سنندج، ۱۶ سایت در قروه، ۱۵ مورد در کامیاران و ۱۳ سایت نیز در مریوان هستند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان یادآور شد: اهداف و استراتژی‌های این منطقه در خصوص ارتقا و راه اندازی سایت‌های دارای تکنولوژی ۳Gو ۴G تلفن همراه به طور کامل تحقق یافت.

حکمت به وجود بیش از ۸۳۷ سایت تکنولوژی ۳G و ۴G در استان اشاره کرد و گفت: تمام سعی و تلاش این مجموعه حمایت، پشتیبانی و ارائه خدمات و محصولات نوین مخابراتی در سطح استان است.

وی وجود بسترهای مخابراتی در تمام حوزه‌ها بخصوص در حوزه تلفن همراه را عاملی برای کاهش هزینه، مدیریت زمان، انجام برخی از کارهای روزمره و اداری افراد عنوان کرد و افزود: آمار بهره گیری مشتریان از این بستر بیانگر این مهم بوده و این روند به سرعت در حال افزایش است.

در حال حاضر یک هزار و ۶۰۱ روستای کردستان از خدمات ارتباطی مخابرات بهره‌مند هستند و تعداد شماره‌های منصوبه تلفن ثابت در استان، بیش از  ۵۸۶ هزار فقره است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha