جاوید: فقط سه بازیکن باتجربه در تیم ملی حضور دارند

تهران- ایرنا- ملی‌پوش فوتسال ایران گفت: طبق نظر سرمربی با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه در ارومیه حاضر شدیم و به غیر از سه بازیکن باتجربه، بقیه بازیکنان جوان هستند.

مهدی جاوید بازیکن تیم ملی فوتسال ایران در آستانه آغاز رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: شرایط بدنی و به طور کلی آمادگی خودم و سایر بازیکنان مطلوب است، چرا که از دل لیگ به مسابقات آمده‌ایم. طبق نظر سرمربی با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه در ارومیه حاضر شدیم و به غیر از سه بازیکن باتجربه، بقیه بازیکنان جوان هستند.

وی ادامه داد: اواخر سال هم مسابقات مرحله نهایی قهرمانی آسیا را در پیش داریم که این موضوع باعث شده تا رقابت و تلاش بین بازیکنان برای اثبات جایگاهشان در جمع ۱۴ بازیکن اعزامی، بسیار زیاد باشد. به هر حال در چند سال اخیر درهای تیم ملی به روی بازیکنان شایسته باز بوده است و حالا فرصت بسیار مناسبی برای بازیکنان است تا توانایی‌های خود را نشان دهند. از نظرم تلفیق بازیکنان جوان و باتجربه کمک خیلی زیادی به تیم می‌کند.

ملی‌پوش ارزشمند فوتسال ایران درباره میزان آمادگی خودش گفت: شرایط خوبی دارم. البته مصدومیت جزیی از ناحیه انگشت پا دارم و به همین دلیل علاوه بر تمرین در کنار تیم، به فیزیوتراپی هم می‌پردازم. امیدوارم با رسیدن به شرایط ایده‌آل بتوانم به تیم کمک کنم.

جاوید در خصوص میزان شناخت از ۲ تیم ترکمنستان و قرقیزستان، خاطرنشان کرد: شناخت زیادی از این ۲ تیم نداریم، اما واضح است که ترکمنستان به دلیل میزبانی در مرحله نهایی مسابقات، آماده‌سازی خیلی خوبی داشته و با تیم آماده‌ای به ایران آمده است تا خود را مقابل تیم ما محک بزند. با قرقیزستان هم چند سال قبل بازی داشتیم و به طور کلی هدف ما کسب نتیجه خوب از این ۲ بازی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha