حسن زاده: حق دست‌کم گرفتن هیچ تیمی را در فوتسال جام ملت‌ها نداریم

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران گفت: با اینکه صعود ما به جام ملت‌های آسیا قطعی شده اما حق نداریم مسابقات را دست کم بگیریم، چرا که تیم اول آسیا هستیم و هر نتیجه‌ای که قاطعانه نباشد، برای ما ضعیف تلقی می‌شود.

علی‌اصغر حسن‌زاده، کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران پیش از آغاز رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: برای حضور در مسابقات مرحله مقدماتی آسیا به ارومیه آمدیم. از نظرم ۲ بازی ما مقابل ترکمنستان و قرقیزستان می‌تواند بسیار مفید باشد، چراکه تیم ما جوان شده و بازیکنان محک خوبی می‌خوردند و این فرصت را دارند که خودشان را نشان بدهند. ضمن اینکه حضور جوان‌ها انگیزه مضاعفی در بازیکنان باتجربه ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: با اینکه صعود ما قطعی شده اما حق نداریم مسابقات را دست کم بگیریم، چراکه تیم اول آسیا هستیم و هر نتیجه‌ای که قاطعانه نباشد، برای ما ضعیف تلقی می‌شود. بنابر این ۲بازی پیش‌روی‌مان را جدی می‌گیریم و با همه توان در زمین حاضر می‌شویم تا از الان پیامی را برای حریفانمان در مرحله نهایی قهرمانی آسیا که حدود ۴ ماه دیگر در ترکمستان برگزار می‌شود، بفرستیم.

ملی‌پوش ارزشمند ایران تاکید کرد: هر دوره از مسابقات قهرمانی آسیا نسبت به دوره قبلی سخت‌تر می‌شود و رقابت‌ها نزدیک‌تر می‌شود. به خصوص بازی‌های مقابل تیم ما که همه تیم‌ها برای اثبات خودشان تلاش می‌کنند. مسابقات این دوره هم که مقدماتی جام‌جهانی محسوب می‌شود، پس همه تیم‌ها با توان دوچندان در بازی‌ها حاضر خواهند شد.

وی در پایان تاکید کرد: همه تلاشمان را می‌کنیم تا از عنوان قهرمانی خودمان دفاع کنیم. ضمن اینکه در این راه به جوان‌ترها هم کمک می‌کنیم تا از تجربیات خوبی بهره ببرند و حضور مفید آنها هم درنهایت موجب موفقیت تیم ملی فوتسال ایران باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =