آغاز مقتدرانه تیم ملی فوتسال ایران در حضور زنان

تهران- ایرنا- تیم ملی فوتسال ایران موفق شد در نخستین بازی خود در چارچوب رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا با نتیجه چهار بر صفر از سد ترکمنستان بگذرد.

دیدار تیم‌های ملی فوتسال ایران و ترکمنستان از گروه دوم مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا از ساعت ۱۸ در سالن ۶ هزار نفری غدیر آغاز شد و با پیروزی ۴ بر صفر ملی‌پوشان فوتسال کشورمان به پایان رسید.

در وقت نخست این دیدار که بیشتر مالکیت توپ در اختیار ملی‌پوشان کشورمان بود، گل نخست ایران توسط علی اصغر حسن‌زاده به ثمر رسید. در ادامه نیز ملی‌پوشان فوتسال کشورمان چندین موقعیت زیبا و ۱۰۰ درصدی را روی دروازه ترکمنستان ایجاد کردند که با برخورد به تیرک دروازه یا با واکنش‌های دروازه‌بان حریف تبدیل به گل نشد تا اینکه به فاصله ۲دقیقه مانده به پایان وقت اول، مهدی جاوید با یک چرخش زیبا گل دوم را وارد دروازه تاجیکستان کرد.

در وقت دوم با صحبت‌های ناظم‌الشریعه در رختکن، بازیکنان کار را هجومی‌تر آغاز کردند اما باز هم تیرک دروازه به یاری تیم ترکمنستان آمد تا اینکه گل سوم ایران روی گل به خودی تیم حریف به ثمر رسید. ضمن اینکه مهدی کریمی زننده گل چهارم ایران در این دیدار بود.

گفتنی است، در وقت دوم این دیدار نیز از سوی رییس کمیته فوتسال از فرماندار، معاون سیاسی-امنیتی استان و مدیرکل ورزش و جوانان استان به جهت میزبانی شایسته این رقابتها تقدیر بعمل آمد.

باتوجه به اینکه ورود بانوان تماشاگر ارومیه‌ای برای تماشای مسابقات در سالن ۶۰۰۰ نفری غدیر با صلاحدید مسئولان شهر ارومیه آزاد است، بانوان نیز با حضور در سالن به تماشای این دیدار و تشویق تیم ملی فوتسال پرداختند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =