هدف ما صعود به مرحله نهایی رقابت‌های فوتسال آسیا است

ارومیه- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال ازبکستان گفت: بازیکنان تیم ما تمام تلاش خود را برای قرار گرفتن در بین ۲ تیم برتر گروه خود و صعود به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی ۲۰۲۰ آسیا به کار خواهند بست.

«آحمدوف باخودیر»  /Ahmadof bakhudir/ روز سه‌شنبه در کنفرانس خبری پیش از آغاز مسابقات مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا به میزبانی ارومیه در جمع خبرنگاران افزود: ضمن احترام گذاشتن به تمامی تیم‌های حاضر در این مسابقات مصمم به ارایه بازی‌های خوب و فنی هستیم و سعی داریم به عنوان تیم اول گروه خود به دور بعدی صعود کنیم.

وی ضمن تشکر از مسوولان کنفدراسیون آسیا و فدراسیون آسیا بیان کرد: میزبانی شهر ارومیه و محل برگزاری این مسابقات بسیار مناسب است و امیدوارم بازی‌های خوبی از تمامی حریفان شاهد باشیم. 

وی ادامه داد: بدون شک تمامی تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها با آمادگی به میدان خواهند آمد و ما نیز هر آن چه در توان داریم برای کسب نتایج مطلوب به کار خواهیم بست.

مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال مردان آسیا از اول تا سوم آبان ماه امسال با حضور تیم‌های ازبکستان، تاجیکستان، نپال، افغانستان، ایران، قرقیزستان و ترکمنستان در ارومیه برگزار می‌شود.

«شیخ طلال فهد الصباح» رییس کمیته فوتسال کنفدراسیون آسیا و رییس کمیته فوتسال فدراسیون ایران به عنوان میهمانان ویژه در جریان برگزاری این مسابقات به شهر ارومیه سفر می‌کنند.

طبق قرعه‌کشی تیم‌های ازبکستان، تاجیکستان، نپال و افغانستان در گروه اول و تیم‌های ایران، قرقیزستان و ترکمنستان در گروه دوم به رقابت می‌پردازند.

در نخستین روز مسابقات و در ساعت ۱۳ روز چهارشنبه/اول آبان‌ماه/ تاجیکستان با نپال، ازبکستان با افغانستان ساعت ۱۵:۳۰ و ترکمنستان با ایران ساعت ۱۸ دیدار خواهند کرد.

ساعت ۱۳ روز پنج‌شنبه ۲ آبان‌ماه افغانستان با تاجیکستان، نپال با ازبکستان ساعت ۱۵:۳۰ و قرقیزستان با ترکمنستان ساعت ۱۸ رقابت می‌کنند و در روز پایانی دور مقدماتی، جمعه /۳ آبان/ نپال با افغانستان ساعت ۱۳، ازبکستان با تاجیکستان ساعت ۱۵:۳۰ و قرقیزستان با ایران ساعت ۱۸ دیدار خواهند کرد.

چهار تیم برتر این مسابقات جواز حضور در مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی ۲۰۲۰ مردان آسیا که اسفند امسال در کشور ترکمنستان برگزار خواهد شد را کسب می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =