رادیو در بطن بحران‌ها همواره در کنار مردم حضور داشته است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان صدا و سیما در پیامی روز ملی رادیو را «روز تحکیم همدلی میان اهالی رادیو و خانواده بزرگ این رسانه» توصیف کرد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی صداوسیما، در پیام پیمان جبلی به مناسبت چهارم اردیبهشت، روز ملی رادیو آمده است: روز چهارم اردیبهشت –روز رادیو– را گرامی می‌داریم. روزی که رادیو در ایران ما شنیده شد و اکنون هشتاد و دو سال از آن رویداد بزرگ سپری می‌شود. امروزه در کشورمان؛ رادیو رسانه ای فراگیر و موثر به شمار می آید که سعی دارد با بهره گیری از آخرین فن آوری‌های بومی‌شده ارتباطی، با شبکه‌ها و کانال های متنوع تخصصی  و با ماموریت‌های مختلف به سرعت و به درستی، پاسخگوی نیاز شنوندگان خود باشد. امروزه مردم با رادیو انس دارند و احساس صمیمت می‌کنند، خواستها و مطالبات خود را با اهالی صدا در میان می‌گذارند و خاطرات و دلمشغولی‌هایشان را در همصدایی با رادیو جستجو می نمایند.

رادیو در بطن بحران‌ها همواره در کنار مردم حضور داشته است

رییس سازمان صدا و سیما در ادامه این پیام افزوده است: یادمان نمی رود؛ رادیو درتمام فرازها و فرودهای تاریخ سرزمین مان- در بطن حوادث و بحرانها- همواره در کنار مردم حضور داشته است. در طول هشت سال دفاع مقدس، امواج رادیو حامل اخبار پیروزی‌ها و رشادت های بهترین فرزندان این سرزمین سرافراز بود و هم اینک نیز به سهم خود، تاریخ افتخارات مردم مان را مرور می‌کند و به ثبت می رساند. افتخار بزرگی است که این رسانه گرم و پویا  با وجود تکثر رسانه‌ها، شان و منزلت خود را حفظ کرده است و هرگز به جاذبه‌های سطحی دچار نشده و برای مخاطبان همراهش، مورد وثوق است و مرجعیت دارد. قطعا این دستاورد خطیر و افتخار روشن، مرهون مجاهدت رسانه ای همکاران بی ادعای ما در معاونت صداست که شبانه روز و بی وقفه و در کوران معضلاتی چون همه گیری بیماری کرونا، مخلصانه و هنرمندانه با تولید برنامه‌های وزین، خدمتگزار عرصه خبر و اطلاع رسانی و فرهنگ  والا و درخشان کشورمان هستند.روز رادیو در واقع روز قدردانی از زحمات اهالی رادیو و روز و بهانه تحکیم همدلی میان اهالی این رسانه و خانواده بزرگ مخاطبان آن است.

جا دارد یادی کنیم از شهدای رادیو که با فداکاری و نثار خون پاکشان در جبهه‌های حق علیه باطل و پس از آن در راه انجام وظیفه،حرمت و اعتباری گران به رادیو عطا کردند و نامشان اینک یادآور رسالت بزرگ و الهی رسانه ای ما توصیف می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha