یکهزار و ۳۲۳ خودرو در قزوین اعمال قانون شد

قزوین - ایرنا- معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قزوین گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته یکهزار و ۳۲۳ خودرو متخلف در سطح این استان اعمال قانون شد.

گزارش ایرنا، سرهنگ ابوالفضل قلی پور روز پنجشنبه در جلسه قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا که در استانداری قزوین برگزار شد، با اشاره به استمرار طرح ممنوعیت‌های تردد شبانه در قزوین افزود: این ممنوعیت‌ها از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد اجرایی می‌شود.
وی با بیان اینکه یکصد خودرو در شبانه روز گذشته جریمه یک میلیونی شدند، اظهار داشت : همچنین هزار و ۲۰ خودرو در ورودی‌های شهر قزوین تذکر لسانی دریافت کردند تا از شهر خارج نشوند، اغلب افراد تمکین کردند و ۱۶۵ خودرو نیز عودت داده شد.
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قزوین ، به صدور مجوز تردد در سطح استان قزوین اشاره کرد و گفت : تاکنون ۲۵ هزار مجوز تردد صادر شده است.

به گفته وی سازمان انتقال خون نیز قرار است مجوز تردد صادر کند که این کار را سخت می‌کند چون در سیستم ثبت می‌شود و روال اداری نیز بیش از ۱۰ روز طول می‌کشد، بنابراین این تصمیم‌گیری‌ها نیاز به پیوست انتظامی دارد و باید با کارشناسی تصمیم گیری شود که با این حال ناجا پای کار است.
سرهنگ قلی پور اضافه کرد: باید برای شب‌های قدر از هم اکنون تصمیم‌گیری شود تا با مشکلات احتمالی روبرو نشویم، دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا برای همه ما قابل احترام است اما باید با توجه به شرایط استان تصمیم گیری شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha