کاهش ۳.۲ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری

تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: براساس آخرین اطلاعات دریافتی در شبانه ‌روز گذشته از دو هزارو ۳۰۶ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۳.۲ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از مرکز مدیریت راه‌های کشور، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت‌های شعبه‌های راهداری سراسر کشور ، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع محور رامیان– اولنگ – شاهرود، واقع در استان های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان های البرز و تهران، محور شهداد – نهبندان، واقع دراستان کرمان، محور خرم آباد – پلدختر ژ، واقع در استان لرستان  و محور قزوین - همدان کیلومتر ۱۱۰، واقع در استان قزوین،‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

براساس آخرین اطلاعات دریافتی طی شبانه ‌روز گذشته از دو هزار و ۳۰۶ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۳.۲  درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۸.۱ درصد ، اوج تردد بین ساعت ۱۸ الی ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت ۳ الی ۴ صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha