۱۵۰ هزار واحدمسکونی برای وزارت نیرو احداث می‌شود

تهران - ایرنا - وزیر نیرو با اشاره به انعقاد تفاهمنامه با وزارت راه و شهرسازی گفت: براین اساس ۱۵۰ هزار واحد مسکونی برای تامین مسکن کارکنان و بازنشستگان وزارت نیرو احداث می‌شود.

به‌گزارش روز دوشنبه  پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، «رضا اردکانیان» در گفت‌وگوی آنلاین با کارکنان وزارت نیرو افزود: تفاهم‌نامه وزارت نیرو با وزارت راه و شهرسازی برای احداث ۱۵۰ هزار واحد مسکونی در مناطق شهری کشور برای تامین مسکن کارکنان و بازنشستگان است.

وی افزود: تفاهم‌نامه مربوطه در چارچوب سیاست‌های دولت و با هدف کمک به رفع بخشی از مشکل مسکن کارکنان وزارت نیرو، بین «وزارت راه و شهرسازی» و «وزارت نیرو» امضا شده و کارگروهی متشکل از معاونان و مدیران عامل شرکت‌های مادرتخصصی نیز برای پیگیری این تفاهم‌نامه تشکیل شده تا با استفاده از امکان‌های وزارت نیرو و شرکت‌ها، مسکن مناسب برای کارکنان تهیه شود.

اردکانیان توضیح داد: امسال با کمک کارکنان و مجموعه صنعت برق اوج مصرف تابستان را با ۱۱ درصد عرضه بیشتر انرژی و بدون خاموشی ناشی از کمبود تولید سپری شد، در حالی که تمام دنیا به دلیل شیوع کرونا با کاهش تولید و مصرف انرژی روبرو بودند،  تابستان ۹۹ امسال با افزایش تولید انرژی و تامین تقاضای بالای مصرف در داخل کشور با موفقیت سپری شد..

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =