پوستر "گام‌های استوار" قهرمان قدس در هرمزگان منتشر شد

بندرعباس- ایرنا- پوستر "گام‌های استوار" با محوریت گرامیداشت روز جهانی قدس و تجلیل از جایگاه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی قهرمان و مبارز راه قدس در حوزه هنری هرمزگان تهیه و تولید شد.

رییس حوزه هنری هرمزگان در این باره گفت: پوستر "گام‌های استوار" و تصویر سردار مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی یادآور آرمان تمامی رزمندگان اسلام برای آزادی فلسطین و نابودی رژیم جنایتکار و کودک‌کش صهیونیستی است.

انوشیروان پیش‌دار روز پنجشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از بزرگ ترین اقدامات حضرت امام خمینی (ره) را پایه گذاری روز قدس می نامید و آن را یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران می‌دانست.

وی تولید و انتشار محتواهای فرهنگی هنری با موضوع آزادی فلسطین و گرامیداشت روز جهانی قدس در فضای مجازی با توجه به فراگیر بودن آن فرصت بسیار مناسبی برای نشان دادن ماهیت پلید رژیم صهیونیستی به دنیا دانست.

رییس حوزه هنری هرمزگان ادامه داد: قدس و سرزمین فلسطین تنها مربوط به مردم فلسطین نیست و این وظیفه شرعی و دینی همه مسلمانان به ویژه هنرمندان ایرانی است که با تولید برنامه های فاخر حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کنند.

پوستر "گام‌های استوار" توسط علی شهیدی زاده تختی و با محوریت گرامیداشت روز جهانی قدس در حوزه هنری استان هرمزگان تهیه و تولید شده است.  

عضویت در کارگاه عکس مستند حوزه هنری هرمزگان، حضور در نمایشگاه پوسترهای عاشورایی سال ۹۳ و ۹۸ و همچنین شرکت در نمایشگاه گروهی عکس مسیر دلدادگی ۹۷، بخشی از کارنامه هنری علی شهیدی زاده تختی است.

سید حسن نصرالله در سخنرانی دیروز خود چهارشنبه روز جهانی قدس را میراث مبارک امام خمینی (ره) دانست و اظهارداشت: روز قدس بیانگر پایبندی ایران و ثابت قدم بودن این کشور در مسئله فلسطین و جهاد برای آرمان فلسطین است. ما امسال شهید قدس یعنی حاج قاسم سلیمانی را که تکیه‌گاه بزرگی برای مقاومت در منطقه بود از دست داده ایم.

وی ابرازداشت: روز قدس امسال شهید قدس، حاج قاسم سلیمانی که یکی از بزرگترین ارکان مقاومت بود را نداریم. ما راه شهید سلیمانی را کامل خواهیم کرد و به او تعهد می‌دهیم که آرزوهایش را محقق خواهیم کرد و آنگونه که او به ما یاد داد در تمام جبهه‌ها حاضر خواهیم بود. او شهید بزرگ قدس است و ما راه او را ادامه خواهیم داد.

دبیرکل حزب الله لبنان پیشتر و در سال گذشته نیز شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را شهید راه قدس معرفی کرد. 

سپهبد سلیمانی فرمانده سپاه قدس که تکیه گاه بزرگی برای مقاومت در فلسطین بود و بامداد جمعه ۱۳ دی ۹۸ در مسیر فرودگاه بغداد به همراه المهندس و هشت نفر دیگر به دستور مستقیم رییس جمهوری آمریکا و با پهپادهای وزارت دفاع این کشور (پنتاگون) ترور شدند و به شهادت رسیدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha