نمایشگاه سقوط شیطان بزرگ در هرمزگان برگزار می‌شود

بندرعباس- ایرنا- رییس حوزه هنری هرمزگان گفت: نمایشگاه پوستر«سقوط شیطان بزرگ» به مناسبت گرامیداشت سالروز ۱۳ آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به صورت مجازی در حوزه هنری هرمزگان برگزار می‌شود.

انوشیروان پیش‌دار روزیکشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: این نمایشگاه مجموعه‌ای از آثار پوستر هنرمندان معاصر است که به موضوع استکبارستیزی، شیطان بزرگ پرداخته است و هنرمندان این نمایشگاه تلاش داشته‌اند تا هر یک در قالبی جداگانه با زوایای متعددی به این موضوع بپردازند.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه پوستر که از تاریخ ۱۳ آبان ماه ۹۹ در صفحات مجازی حوزه هنری هرمزگان برگزار می‌شود، مفاهیم حقوق بشر آمریکایی و استکبارستیزی مردم انقلابی ایران در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

رییس حوزه هنری هرمزگان افزود: علاقه مندان می‌توانند برای مشاهده آثار این نمایشگاه از ۱۳ آبان به صفحات مجازی حوزه هنری استان هرمزگان به آدرس www.arthormozgan.ir و اینستاگرام hoze.honari.hormozgan مراجعه کنند.

یوم الله ۱۳ آبان، همزمان با سالروز تبعید امام خمینی(ره) از ایران به ترکیه (۱۳۴۳)، کشتار دانش آموزان معترض در دانشگاه تهران، به دست رژیم پهلوی(۱۳۵۷) و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران(۱۳۵۸)، به نام روز ملی مبارزه با استکبار نام گذاری شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =