شهید سلیمانی فرمانده نبرد با ظلم بود

بندرعباس- ایرنا- رییس حوزه هنری هرمزگان گفت: سردار شهید سلیمانی نقشی بی مانند و تاریخی در شکست داعش داشت و برای او هیچ گاه خط مقدم نبرد، پایانی نداشت و همواره فرمانده نبرد برضد استکبار و ظلم بود.

انوشیروان پیش دار روز یکشنبه در نشست هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت سالگرد شهادت سردارسلیمانی با اشاره به فرارسیدن حماسه نهم دی ماه و ۱۳ دی ماه سالروز شهادت حاج قاسم افزود: شهید سلیمانی قدرت راهبردی در مواجهه با غرب بود.
وی ادامه داد: شهید سلیمانی با ارتباط عمیق قلبی که بین گروه‌های مقاومت در منطقه ایجاد کرد توانست در کشورهای اسلامی سبب بیداری ملت ها شود و آنان را مصمم به استقامت و پایداری در مقابل ترفندها و بدخواهی‌های دشمنان و دنیای استکبار کند.
رییس حوزه هنری هرمزگان افزود: حاج قاسم  ابزار اصلی ملت ایران در وارد کردن ضربه متقابل به فشار حداکثری دشمنان بود و به دلیل ایفای نقش اساسی در برهم زدن سلطه و فشار حداکثری آمریکا در منطقه، هدف ترور قرار گرفت.
پیش دار، بخشی از برنامه های حوزه هنری هرمزگان در نخستین سال بزرگداشت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را اجرای سرودهای حماسی، تولید موشن گرافی، تولید پوستر، برگزاری نمایشگاه مجازی و انتشار اشعار شاعران در فضای مجازی، رونمایی از مستند سرباز ثارالله و تولید نمایش میدانی عنوان کرد.
در این نشست طرح ها و برنامه های دفاتر تخصصی حوزه هنری استان هرمزگان جهت اجرا در سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی مورد بررسی قرار گرفت.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها