عاملان ضرب و شتم دوچرخه سوار خارجی در مازندران دستگیر شدند

ساری- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: افرادی که دوچرخه سوار توریست خارجی را روز پنچشنبه گذشته در یکی از شهرستان‌های مازندران مورد ضرب و شتم قرار دادند، دستگیر شدند.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، حسین حسن نژاد افزود : عاملان این ضرب و شتم که به دنبال اخاذی از این توریست خارجی بودند، پس از گزارش این حادثه در کمترین زمان دستگیر و در اختیار نیروهای انتظامی و قضایی برای برخورد قانونی قرار گرفتند.
وی سن عاملان این  ضرب و شتم را بین ۱۸ تا ۲۴ سال اعلام کرد و با ابراز تاسف از این حرکت ناپسند و دور از شان و فرهنگ مردم مازندران اضافه کرد: قطعا اعمال این افراد ناآگاه از سایر مردم با فرهنگ خطه مازندران و از استان های گردشگرپذیری که همه ساله پذیرای هزاران گردشگر خارجی با روحیه مهمان نوازی است، جداست.
معاون استاندار مازندران ضمن تاکید بر برخورد قانونی با حرکت غیرفرهنگی چند تن از جوانان ناآگاه ابراز امیدواری کرد تا برخورد قانونی با این افراد درس عبرتی برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی باشد.
حسن نژاد گفت: دوچرخه سوار مضروب که براثر ضرب و شتم دچار جراحت سطحی شده بود، پس از مداوا بنا به درخواست شخصی خودش به تهران برگشت.
۶۹۸۲/۱۸۹۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =