رئیس ستاد انتخابات «محمدباقر قالیباف» در مازندران معرفی شد

ساری- ایرنا- نماینده سابق ساری و میاندورود به عنوان رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی «محمدباقر قالیباف» در استان مازندران معرفی شد.

به گزارش ایرنا، برنامه‌های انتخاباتی و تبلیغاتی محمدباقر قالیباف در مازندران برای حضور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با معرفی "منصورعلی زارعی" به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی این نامزد وارد فرآیند اجرایی شد.

زارعی که با حکم حمزه صفربیگی دبیر شورای هماهنگی ستادهای مردمی قالیباف در کشور مسئولیت ستاد انتخاباتی این نامزد در مازندران را بر عهده گرفت، در مجلس یازدهم نماینده مردم ساری و میاندورود بود.

او دانش‌آموخته مقطع کارشناسی ارشد جامعه‌شناسی است و علاوه بر یک دوره نمایندگی مجلس، فرمانداری ساری و مدیر کلی حفظ و آثار و نشر دفاع مقدس مازندران در کارنامه اجرایی‌اش دیده می‌شود.

به گزارش ایرنا، مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی ۶ نامزد تایید صلاحیت شده چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند که فعالیت انتخاباتی‌شان طبق مقررات از زمان اعلام اسامی آنان توسط وزارت کشور آغاز شد و تا ۲۴ ساعت پیش از آغاز فرآیند اخذ رأی یعنی ساعت هشت صبح روز پنجشنبه هفتم تیر ۱۴۰۳ پایان می‌یابد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha