تعامل و فعالیت سازنده دستگاه قضا در مازندران ستودنی است

ساری-ایرنا- استاندار مازندران با تاکید بر اینکه تعامل و همکاری نهادها و ادارات در پیشبرد امور جامعه نقش مهمی دارد گفت که دستگاه قضا در این استان از جمله نهادها همراه و با تعامل بالا با دستگاه های اجرایی است.

به گزارش ایرنا، ‌ یوسف نوری روز شنبه در حاشیه آغاز عملیات اجرایی طرح های عمرانی در قائمشهر افزود: در همین راستا دادگستری مازندران برای رفع مشکل چندین ساله کشاورزان و فعالان این بخش توانست به دستاوردهای خوبی دست یابد تا با پایان محدودیت و سخت گیری با پیگیری های صورت گرفته زمینه انجام فعالیت برای بهینه‌سازی تولیدات کشاورزی با راه‌اندازی گلخانه، دامداری و دیگر فعالیت‌های کشاورزی تسهیل شود.

وی ادامه داد:‌ پیرو همین تعامل و همراهی دستگاه قضا در مازندران برای برچیده شدن موانع پیش رو از رییس کل دادگستری استان برای پیگیری این امر قدردانی می کنم.

استاندار مازندران با قدردانی از تلاش و زحمات کشاورزان که در عرصه تولید محصولات کشاورزی و تامین امنیت غذایی نقش آفرین هستند، ‌اظهار کرد: این قشر مصداق واقعی و عملی کار و تلاش ایثارگرانه در جامعه هستند که جامعه از دسترنج فعالیت آنها بهره مند می شوند.

وی به نگاه و توجه ویژه رییس جمهور شهید بر رویکرد مردمی سازی امور اشاره و تصریح کرد: انجام و تسریع امور به همراهی مردم نیاز است و می بایست میدان داری امور را به مردم سپرد تا شاهد تحوللات شگرف باشیم.

نوری همچنین از دستگاه های اجرایی مازندران خواست تا با بازدیدهای متعدد در مناطق مختلف مشکلات را شناسایی، ‌رصد و راهکاری لازم برای برون رفت از آنها را ارائه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha