ستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» در مازندران فعال شد

ساری- ایرنا- ستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» در مازندران با حضور تعدادی از فعالان سیاسی و حامیان او در ساری گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، برنامه‌های تشکیلاتی تبلیغات انتخاباتی پزشکیان در مازندران برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شامگاه شنبه با گشایش ستاد مرکزی انتخاباتی این نامزد ریاست جمهوری به صورت رسمی آغاز شد.

ریاست ستاد انتخابات پزشکیان در مازندران به مهدی یونسی رستمی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و رئیس این دانشگاه در دولت دوم اصلاحات سپرده شده است.

امروز ستاد مرکزی انتخابات سعید جلیلی در مازندران نیز آغاز به کار کرد. ستاد مرکزی انتخابات «محمدباقر قالیباف» در مازندران نیز دیروز فعال شد.

تا کنون فقط این سه نامزد انتخابات ریاست جمهوری رؤسای ستادهای انتخاباتی خود در مازندران را منصوب کردند و ستادهای مرکزی‌شان نیز در این استان فعال شده است.

به گزارش ایرنا، مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی ۶ نامزد تایید صلاحیت شده چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند که فعالیت انتخاباتی‌شان طبق مقررات از زمان اعلام اسامی آنان توسط وزارت کشور آغاز شد و تا ۲۴ ساعت پیش از آغاز فرآیند اخذ رأی یعنی ساعت هشت صبح روز پنجشنبه هفتم تیر ۱۴۰۳ پایان می‌یابد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha