۲۷ شهریور ۱۴۰۲، ۱۷:۳۴
کد خبرنگار: 939
کد خبر: 85231948
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

پایش برخط مسائل زیست محیطی صنایع زنجان ضروری است

۲۷ شهریور ۱۴۰۲، ۱۷:۳۴
کد خبر: 85231948
پایش برخط مسائل زیست محیطی صنایع زنجان ضروری است

زنجان - ایرنا - دبیر خانه فناور محیط زیست زنجان گفت: پایش برخط مسائل زیست محیطی صنایع زنجان ضروری است چون در این نوع بررسی همه امور و روند آنها شفاف و دقیق است و با اجرای آن خیلی از مسائل رفع می‌شود.  

بهنام رفیعی روز دوشنبه در حاشیه نشست تخصصی خانه فناور محیط زیست زنجان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هدف ما این است شرکت های دانش بنیان و فناوری که فعالیت هایشان مستقیم و غیر مستقیم به حوزه محیط زیست ارتباط دارد منسجم شده و در راستای بهبود مسائل زیست محیطی حرکت کنند.

وی ادامه داد: اگر واحدهای صنعتی تمایل داشته باشند این آمادگی در مجموعه ما وجود دارد تا به کاهش آلایندگی حاصل از فعالیت های تولیدی کمک کنیم.

دبیر خانه فناور محیط زیست زنجان گفت: فعالیت این خانه برای هدفمند کردن فعالیت‌ها در این حوزه و تمرکز بر دغدغه‌های محیط زیستی است.

وی اظهار کرد: خانه‌های فناور محیط‌ زیست حلقه اتصال سازمان محیط‌ زیست با مراکز علمی هستند و با شبکه‌سازی و ایجاد ارتباط میان همه واحدهای علمی، دانشگاهی، صنعتی، شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور می‌توان به فرصت‌های علمی و فنی بالقوه در این زمینه رونق بخشید و به هم‌افزایی خوبی در این حوزه دست یافت.

نخستین خانه فناور محیط زیست زنجان ۱۰ شهریور امسال در ساختمان مرکزی پارک علم و فناوری استان افتتاح شد.

استان زنجان حدود یک هزار و ۲۰۰ واحد تولیدی و صنعتی دارد.


اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha