۲۲ اسفند ۱۴۰۰، ۱۷:۳۵
کد خبر: 84682527
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۸۰ هنرجو با موضوع مهدویت در قم به تولید اثر می‌پردازند

قم-ایرنا-جشنواره به عشق مهدی(عج) تحت عنوان «هواداریم» با تاکید بر موضوع شناخت مهدویت و همچنین معارف دینی، به شناسایی ظرفیت های بالقوه افراد شاخص در عرصه هنر می ‌پردازد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، مکران، جشنواره به عشق مهدی(عج) تحت عنوان هواداریم با تاکید بر موضوع مهدویت طی ۳ روز و به صورت کارگاهی، از جمعه ۲۰ اسفند ماه در شبستان امام حسن عسکری(ع) مسجد مقدس جمکران آغاز شده و تا یکشنبه ۲۲ اسفندماه نیز ادامه دارد.

هدف از برگزاری این جشنواره، شناسایی نفرات تراز برتر و همچنین هم افزایی تولید آثار فاخر، با تاکید بر موضوع مهدویت نسبت به شناخت حضرت مهدی موعود(عج) و همچنین کسب معارف دینی در قالب کارگاه های تولید رسانه ای می‌باشد.

در این رویداد ملی، ۱۸۰ شرکت کننده از سراسر کشور در ۸ کارگاه با موضوعات «طراحی پوستر مهدوی – مدرس: مجتبی مجلسی»، «تور عکاسی مهدوی – مدرس: مهدی طاهری»، «تولید پادکست مهدوی – مدرس: حامد حجتی»، «کپشن نویسی مهدوی – مدرس: رضا جوان آهسته»، «گرافیک»، «تصویر سازی مهدوی – مدرس: دوست محمدی»، «گرافیک متحرک مهدوی – مدرس: علیرضا پور شکوری و مصطفی کاظم خانی» و «حروف نگاری مهدوی – مدرس: حامد مغروری» به تولید اثر هنری می‌پردازند که در انتهای این رویداد، هیئت داوران تمامی تولیدات را مورد بررسی قرار داده و پس از آن نفرات برگزیده را معرفی خواهند کرد.

جشنواره «هواداریم» نخستین رویدادی‌ست که به همت سازمان فضای مجازی سراج و با مشارکت مسجد جمکران برگزار می شود.

۱۸۰ هنرجو با موضوع مهدویت در قم به تولید اثر می‌پردازند

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha