قهرمانی دونده کردستانی در مسابقات بین المللی ترکیه و چند خبر ورزشی دیگر از کردستان

سنندج- ایرنا- قهرمانی "میلاد سیار" دونده کردستانی مسابقات بین المللی کاپ آزاد ترکیه، دعوت ۲ بازیکن کردستانی به اردوی تیم ملی فوتسال جوانان ایران و تیرانداز ناشنوای کردستانی به اردوی آمادگی تیم ملی تیراندازی با تفنگ کشور، عناوین چند خبر ورزشی از کردستان است.

به گزارش ایرنا، "میلاد سیار" دونده کردستانی دوومیدانی موفق شد در دور اول مسابقات کاپ آزاد ترکیه عنوان قهرمانی را کسب کند.

این رقابت‌ها با حضور چندین دونده ایرانی دیگر از جمله علی خدیور، سجاد هاشمی، میلاد ناصح جهان و مهدی پیرجهان در بخش‌های مختلف برگزار می‌شود که این ورزشکاران جهت کسب سهمیه مسابقات قهرمانی داخل سالن قزاقستان در ۲ مسابقه کاپ آزاد در روزهای آینده در همین کشور به رقابت می‌پردازند.

"میلاد سیار" ورزشکار شایسته کردستانی سال‌ها عنوان قهرمانی ماده ۱۱۰ متر و ۶۰ متر با مانع ایران را در اختیار دارد.

دعوت ۲ بازیکن کردستانی به اردوی تیم ملی فوتسال جوانان ایران

"آرتا رضایی" و "سوران بالکانه" ۲ فوتسالیست جوان کردستانی با دعوت کادر فنی تیم ملی فوتبال رده جوانان کشور به اردوی آمادگی این تیم فراخوانده شدند.

این اردو با حضور ۴۰ ورزشکار و در ۲ گروه برگزار می‌شود که گروه اول در روزهای ۲۱ تا ۲۳ دی ماه در محل مرکز ملی فوتبال تمرینات خود را زیر نظر مربیان تیم ملی انجام خواهند داد.

تیرانداز ناشنوای کردستانی به اردوی آمادگی تیم ملی تیراندازی با تفنگ کشور فراخوانده شد

دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی تیراندازی با تفنگ بانوان و آقایان ناشنوای کشور جهت کسب آمادگی حضور در المپیک تابستانی ناشنوایان ۲۰۲۲ برزیل از روز ۲۵ دی ماه با حضور ۹ ملی پوش به میزبانی تهران و در سالن فدراسیون تیراندازی آغاز می‌شود و تا هشت بهمن ماه ادامه پیدا خواهد کرد.

بر این اساس، "شهاب الدین حبیبی" تیرانداز شایسته کردستانی با دعوت کادر فنی فدراسیون در این مرحله از تمرینات تیم ملی تیراندازی با تفنگ ناشنوایان کشور حضور پیدا خواهد کرد.

بیست و چهارمین دوره المپیک تابستانی ناشنوایان جهان ۲۰۲۲ در اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی شهر کاسیاس دو سول در کشور برزیل برگزار می شود.

حدود ۶۴ هزار ورزشکار سازمان یافته کردستانی در رشته‌های مختلف ورزشی مشغول به فعالیت هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha