نگرانی‌های امنیتی رژیم صهیونیستی از موج عملیات استشهادی در قدس اشغالی

تهران-ایرنا- پلیس مرزی رژیم صهیونیستی به دلیل ترس از عملیات استشهادی مشابه آنچه که صبح یکشنبه در محله قدیمی قدس انجام شد، به حالت آماده‌باش کامل در این شهر اشغالی درآمده است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، یک مقام پلیس رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «کان» درباره کشته شدن یک شهرک‌نشین و زخمی شدن سه پلیس مرزی اسرائیل در قدس اشغالی گفت: «ما نگرانیم که وضعیت بدتر و به موجی از عملیات انفرادی تبدیل شود».

وی تأکید کرد که پس از عملیات دیروز، «در چارچوب دستگاه امنیتی تصمیم گرفتیم تعداد نیروها را در منطقه افزایش دهیم».

دیروز شیخ «فادی ابو شخیدم» عضو جنبش حماس با انجام عملیات استشهادی در شهر قدس اشغالی، یک شهرک‌نشین را کشته و چهار صهیونیست از جمله سه نظامی را زخمی کرد.

شبکه عبری زبان «کان» جزئیات عملیات استشهادی در قدس اشغالی را منتشر و اعلام کرد که مجری این عملیات از بخش قدیمی قدس حرکت کرده و در نزدیکی باب السلسله به سمت یک شهرک‌نشین تیراندازی کرد ـ این صهیونیست بر اثر شدت جراحات وارده به هلاکت رسید ـ سپس در یکی از کوچه‌ها پنهان شده و بعدا مجددا به صحنه بازگشت تا از کشته شدن این شهرک‌نشین مطمئن شود.

 این فلسطینی سپس به راه خود ادامه داد و به سمت یک شهرک‌نشین دیگر تیراندازی و او را هم به شدت مجروح کرد و پس از آن با شماری از نیروهای گارد مرزی درگیر شده و ۲ نفر از آن‌ها را هم زخمی کرد و در نهایت به ضرب گلوله نیروهای اسرائیلی به شهادت رسید.

گروه‌های مقاومت فلسطین از جمله حماس و جهاد اسلامی هم عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی را تبریک گفته و اعلام کردند که این عملیات «واکنش طبیعی» به جنایت‌های متجاوزان رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha