اسماعیلی: مدیرعامل باید مشکلات استقلال را حل کند

تهران- ایرنا- هافبک تیم فوتبال استقلال تهران گفت: مدیرعامل باشگاه باید مشکلات را حل کند او دشمن تیم نیست بلکه مدیر ما است.

به گزارش ایرنا، فرشید اسماعیلی پس از پیروزی ۲ بر صفر استقلال مقابل پدیده خراسان ضمن تقدیر از تلاش بازیکنان اظهار داشت: بازی راحتی نبود اما با تلاش و زحمات تمام بازیکنان و کادر این پیروزی حاصل شد. به هواداران و بازیکنان تبریک می‌گویم که در این شرایط زحمت کشیدند.

او با بیان اینکه من باید چند گلایه را مطرح کنم و صحبتی با مددی دارم افزود: آقای مددی دشمن ما نیست بلکه مدیرعامل ما است و او باید مشکلات ما را حل کند. فرقی ندارد او باشد یا فرد دیگر استقلال باید از این شرایط نجات پیا کند.

وی با بیان اینکه آبی‌پوشان به دنبال حل شدن مشکلات خود هستند، تصریح کرد: تا چه زمانی باید این شرایط را داشته باشیم؟ زمین تمرین درست نداریم و یک روز شرق تهران هستیم، یک روز غرب. بازیکن با کوچک‌ترین کاری به کمیته انضباطی احضار می‌شود. شما ذهن بازیکن را درگیر کردید.

بازیکن شماره هشت تیم فوتبال استقلال با اشاره به مشکل مدافع این تیم ادامه داد: مرادمند ۲۵۰ میلیون تومان پول ندارد تا چک خودش را پاس کند. مگر می‌شود چنین اتفاقی رخ دهد؟ بازیکن داریم که برای تمرین  کفش ندارد؛ این مشکلات را باید به چه کسی بگوییم.

«هر کسی می‌خواهد مدیرعامل باشد باید پاسخ دهد براس استقلال چه کاری انجام داده است. این جمله اسماعیلی بود. وی گفت: دریافتی بازیکنان ۳۰ تا ۵۰ درصد است پول برای ما مهم نیست چراکه تیم امکانات ندارد.  مگر می‌شود بازیکن استقلال تا ساعت ۱۱ شب برای بدنسازی صبر کند که آن هم یک روز شرق است و یک روز غرب تهران. امکانات ارتباطی به بازیکنان ندارد؟

اسماعیلی در ادامه انتقاداتش از مشکلات مالی استقلال گفت: تمام تیم‌ها ۷۰ تا ۸۰ درصد پول گرفته‌اند. آقای مددی شما مدیرعامل باشگاه استقلال هستی و ما با هم دشمنی نداریم. مشکلات استقلال را حل کن. هر کاری می‌کنیم، به کمیته انضباطی احضار می‌شویم. در کمیته انضباطی هم به جای من امضا کرده‌اند. مگر می‌شود؟!

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مبلغ پرداختی علی نامداری بخشی از قرارداد او بوده است یا خیر، بیان کرد: نه آن جز قراردادم نبود و نامه آن را دارم. به خاطر این نامه ۹ درصد جریمه شدم. اگر سوءتفاهم است، چرا ۹ درصد از قراردادم را کسر کردید؟ فقط صحبتی با بازیکنان پرسپولیس از جمله کمال کامیابی‌نیا و سید جلال حسینی دارم. حسینی بزرگ ماست.  من  بازیکنان پرسپولیس  را دعوت می‌کنم که رختکن استقلال را ببینید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha