استقلالی‌ها علیه استقلال؛ ورود پرقدرت فرهاد به جنگ خانوادگی

تهران- ایرنا- استقلال در ۶ تقابل از هفت دیدار آینده باید به دیدار تیم‌هایی برود که سرمربی‌شان سابقه حضور در استقلال را دارند.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال استقلال تهران در بازی عقب افتاده هفته بیست و یکم خود موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر از سد پدیده بگذرد و با ۴۰ امتیاز جایگاه خود را در رده سوم تثبیت کند.

مجیدی در این دیدار موفق شد یکی از استقلالی‌های سابق یعنی مهدی رحمتی را از پیش رو بردارد. وی تا به اینجا به عنوان سرمربی ۱۰ بازی را با سرمربیان استقلالی به انجام رسانده که ماحصل آن پنج برد، سه تساوی و ۲ شکست بوده است. سرمربیانی که تا به حال از او شکست خورده‌اند این نفرات هستند: امیر قلعه‌نویی(۲بار)، مهدی پاشازاده، جواد نکونام و مهدی رحمتی.

ساکت الهامی، محمود فکری و سهراب بختیاری‌زاده هم مقابل فرهاد تن به تساوی داده‌اند و جواد نکونام به همراه ساکت الهامی در لیگ نوزدهم و فینال جام حذفی از سد فرهاد مجیدی گذشته‌اند.

حالا ماجرای استقلال در این فصل بازهم به استقلالی‌های سابق گره خورده است. آبی‌پوشان تهران از هفت بازی پیش روی خود تا پایان لیگ بیستم باید با ۶ تیم رویارویی داشته باشند که سرمربی‌شان یا در استقلال بازی کرده، یا در قامت مربی و سرمربی مشغول بوده است.

برنامه استقلال بدین شرح است:

استقلالی‌ها علیه استقلال؛ ورود پرقدرت فرهاد به جنگ خانوادگی

هفته بیست و چهارم: گل‌گهر سیرجان(امیر قلعه‌نویی)

هفته بیست و پنجم: آلومینیوم اراک(علیرضا منصوریان)

هفته بیست و ششم: تراکتور تبریز(رسول خطیبی)

هفته بیست و هفتم: سایپا تهران(فراز کمالوند)

هفته بیست و هشتم: نفت مسجدسلیمان(محمود فکری)

هفته بیست و نهم: نساجی مازندران(ساکت الهامی)

باید دید مجیدی که تا به اینجا آمار ۵۰ درصد پیروزی را مقابل استقلالی‌های سابق داشته است در این جنگ خانوادگی به چه نتایجی دست پیدا می‌کند. وی مقابل قلعه‌نویی بیشترین برد را داشته و از شکست دادن ساکت الهامی و محمود فکری ناتوان بوده است. البته که شاهد اولین رویارویی فرهاد با علیرضا منصوریان، فراز کمالوند و رسول خطیبی خواهیم بود.

استقلالی‌ها علیه استقلال؛ ورود پرقدرت فرهاد به جنگ خانوادگی

استقلالی‌ها علیه استقلال؛ ورود پرقدرت فرهاد به جنگ خانوادگی

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha