ایران بزرگترین حامی فلسطین و الهام‌بخش محور مقاومت است

تهران-ایرنا- جهاد دانشگاهی در بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس اعلام کرد: ایران اسلامی با وجود همه فشارهای استکبار جهانی، بزرگترین حامی فلسطین و الهام‌بخش محور مقاومت محسوب می شود.

به گزارش ایرنا، جهاد دانشگاهی روز پنجشنبه در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس، اعلام کرد: روز قدس، سنت و میراث جاودان امام خمینی(ره) و یادگار هویت بخش آن شخصیت الهی، دوراندیش و نافذالکلام برای آزادی قبله و کانون ارزش‌های مسلمانان و احقاق حق ملت مظلوم فلسطین است؛ این روز بزرگ، میثاق جهان اسلام است و آرمان آزادسازی سرزمین مقدس فلسطین و پاسداری از مقاومت و شرافت نشأت گرفته از ایمان مسلمانان محسوب می شود.

در ادامه این بیانیه آمده است: هر سال در روز قدس، مسلمانان جهان و بلکه همه آزادگان عالَم باید بیش از پیش و گسترده تر از سال های قبل در کنار مردم ستمدیده فلسطین بایستند و با اعلام همبستگی و توکل بر نصرت الهی، آنان را در برابر اسرائیل، این شرِّ مطلق و خطر بزرگ برای انسانیت، حمایت کنند.

جهاد دانشگاهی در بخش دیگری از این بیانیه تاکید کرده است: رهایی قدس شریف به عنوان محل عروج رسالت، از چنگال ایدئولوژی شیطانی و نژادپرستانه صهیونیسم به یاری خداوند قادر متعال و همت و اتحاد مسلمانان به زودی محقق می شود و سایه شوم رژیم منحوس صهیونیستی از میراث معنوی، فرهنگی و تمدنی جامعه انسانی دفع و رفع خواهد شد. امروز، بزرگترین شکست رژیم صهیونیستی، تماشای مفتضحانه بی حاصلی طرح های شیطانی معامله قرن، عادی سازی روابط با برخی کشورهای عربی و تاثیر بر جبهه مقاومت است و در این میان، ایران اسلامی با وجود همه فشارهای استکبار جهانی، آمریکا و سرایت توطئه‌های اسرائیل، مقتدرانه به مدد اندیشه‌های راهبردی امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین تلاش‌های مخلصانه ابرمجاهد قرآن، عترت و جهان اسلام، شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، بزرگترین حامی فلسطین و الهام‌بخش محور مقاومت محسوب می شود.

جهاد دانشگاهی افزود: روز قدس و آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، فرصتی ارزشمند برای مسلمانان روزه‌دار و ضیوف الرحمان در مسیر قدرت افزایی در عرصه جنگ نرم و نیز تقویت محور مقاومت به حساب می آید و از سویی در حکم تهدید عملی برای صهیونیست‌های اشغالگر در راه نابودی محتوم اسرائیل است. در آستانه این روز بزرگ، جهادگران جهاددانشگاهی همگام با ملت عزیز ایران اسلامی در مسیر این قدرت افزایی، همه امکانات و توانمندی های خود را به کار خواهند بست و با افتخار اعلام می کنند میدان مبارزه با صهیونیسم جهانی تا پیروزی نهایی، همواره مملو از مجاهدان فی سبیل الله خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha