پویش های مجازی روزقدس؛ نفرت از اسرائیل تا کاروان انصار 

تهران-ایرنا-درآستانه روز جهانی قدس، برنامه های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ویژه سراسر کشور اعلام شد.

به گزارش  روز چهارشنبه روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، آخرین جمعه ماه رمضان موعدی سالانه برای آزادگان و مجاهدان و فرزندان خط مقاومت و آزادی از هیمنه استکبار است تا عهد و میثاق خود را با موضوع بزرگ یعنی موضوع فلسطین تجدید کنند و این موعد حامل یکی از مقدس‌ترین عناوین اسلامی یعنی قدس شریف است.
به دلیل شیوع ویروس کرونا و وجود محدودیت در برگزاری تجمعات فیزیکی، برنامه های دانش آموزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در روز جهانی قدس به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
به همین جهت سبد برنامه ای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،  ویژه دانش آموزان سراسر کشور به شرح زیر است:

با کاروان انصار

با پشت سرگذاشتن تجربه خوب کاروان‌ های سرود خیابانی سال گذشته در کشور، امسال نیز این امر را در روز قدس به همراهی دانش آموزان سراسر کشور اجرا خواهد شد دانش آموزان با اجرای سرود ایران قوی در محله ها و میادین شهر، کاروان ‌های خیابانی دانش ‌آموزان را تحت عنوان«با کاروان انصار» در روز جمعه همزمان با روز قدس هفدهم اردیبهشت  راس ساعت ۱۷ خواهند داشت.

پویش مستندنما

بحث مطالعات درباره مسئله فلسطین و کسب اطلاعات حداکثری در این حوزه علیرغم اهمیت بسیار، تا حدودی مغفول مانده است. نوجوانان در رده سنی خاصی قرار دارند که مسئله تعلیم و تربیت ذهنی در آنان بسیار موثرتر از سایر سنین می باشد. به همین جهت ،کد تخفیف 80 درصدی اشتراک یک ماهه این تلویزیون اینترنتی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد  و دانش آموزان پس از مشاهده دو مستند اورشلیم و قصه های قدس مسابقه ای در تاریخ 19 اردیبهشت ماه بین دانش آموزان برگزار خواهد شد و جوایز نفیسی به آنها اهدا خواهد شد.

قدس در قاب رسانش

در قالب ویژه برنامه جشنواره رسانش به مناسبت ماه مبارک رمضان و روز قدس و از آنجایی که فعالیت هنری و تولید محتوا اهمیت بسیاری دارد، در نظر است تولید پادکست صوتی و کلیپ تصویری با موضوع روز قدس و فلسطین توسط دانش آموزان صورت گیرد و افراد برتر مورد تقدیر قرار گرفته و جایزه دریافت نمایند. دانش آموزان می توانند برای شرکت در این پویش به کانال و سایت رسانش به آدرس http://resaanesh.ir/ مراجعه کنند.

 یک دلیل نفرت از اسرائیل
همچنین دانش آموزان می توانند در پویشی با نام یک دلیل نفرت از اسرائیل نیز شرکت کنند که طی آن دانش آموزان دلیل خود را در قالب ویدیو و یا عکس نوشت در فضای مجازی با هشتگ #گنبد_پفکی منتشر می نمایند و آثار خود را برای ما در کانال بله به آیدی @anjoman_admin ارسال کنید  که از بین آثار به برگزیدگان این طرح هدایای ارزنده ای اهدا خواهد شد.

 علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند می توانند به سایت و کانال آینده سازان به نشانی @ayandehsazaan مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha