شهرداری‌های آذربایجان‌غربی از تجمع در پارک‌ها جلوگیری کنند

ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ضمن انتقاد از تجمع مردم در پارک‌های سطح استان، گفت: شهرداری ها طبق مصوبه ستاد ملی به همراه نیروی انتظامی در جلوگیری از حضور در پارک ها مسوولیت مستقیم دارند.

علی مصطفوی روز چهارشنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان غربی با تبریک هفته سلامت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت، اظهار داشت: شهرداری‌های استان بیش‌ازپیش به موضوع رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در سطح شهرها به‌ویژه پارک‌ها توجه داشته باشند و از قانون‌شکنی و تجمعات در پارک‌ها جلوگیری کنند.

وی با تأکید بر فرهنگ‌سازی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط ادارات و سازمان‌های استان به‌ویژه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، اظهار کرد: فروشگاه‌های توزیع‌کننده کالا باید مدیریت و ساماندهی شوند تا از تشکیل صف‌ها و تجمع در مقابل این مراکز جلوگیری کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار  آذربایجان غربی تأکید کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان نظارت کافی بر مباحث و اماکن ورزشی داشته باشد تا از تجمعات غیرضروری در اماکن ورزشی و مسابقات جلوگیری شود؛ همچنین انتظار می‌رود با افراد و باشگاه‌های متخلف بر اساس قانون برخورد شود.

مصطفوی تأمین سلامتی مردم و اهمیت این موضوع برای مسوولان نظام جمهوری اسلامی را اولویت دانست و افزود: تأمین این مهم در اولویت کاری تمامی مدیران و دستگاه‌ها قرار دارد.

در این جلسه گزارش عملکرد فرمانداری‌های شهرستان‌های میاندوآب و خوی توسط فرمانداران و ادارات کل راهداری و ارتباطات توسط مدیران کل این دو دستگاه ارائه شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha