۸ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۵۴
کد خبرنگار: 3140
کد خبر: 84276597
۰ نفر

برچسب‌ها

دومین عضو شورای اسلامی شهر سقز به اتهام فساد مالی دستگیر شد

سنندج- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب سقز گفت: یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر سقز با اتهام فساد اداری و مالی توسط مراجع قضایی دستگیر شد.

علیرضا رضاپور روز یکشنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای مبارزه با فساد مالی، اداری و اقتصادی یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر سقز بازداشت شد.

وی با بیان اینکه مبارزه با فساد اداری، مالی و اقتصادی در دستور کار مراجع قضایی است، افزود: در طول یک سال گذشته چندین نفر را به اتهام فساد مالی و اداری و اقتصادی در این شهرستان دستگیر شدند و این رویه (مبارزه با فساد) تداوم خواهد داشت.

دادستان عمومی و انقلاب سقز با اشاره به اینکه از سال گذشته تاکنون سه عضو شورای اسلامی شهر سقز بازداشت شده اند، یادآور شد: دیروز هم یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر توسط اداره اطلاعات و دستگاه های نظارتی شهرستان سقز دستگیر شد.

تعداد دستگیری ها مرتبط با مسایل مختلف اقتصادی و اداری در سقز در چند ماه اخیر تاکنون به ۲۰ نفر رسیده که تعدادی با وثیقه آزاد و بیش از ۱۰ نفر هنوز در زندان هستند.

تاکنون در شهرستان سقز چندین مسوول همچون سرپرست اسبق شهرداری سقز، رییس سابق شورای اسلامی شهر سقز، چندین مدیر شهرداری و چند فرد دیگر به اتهام فساد اقتصادی، مالی و اداری توسط اداره اطلاعات و مراجع قضایی و نظارتی شهرستان سقز بازداشت شده اند.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =