۱۲ اسفند ۱۳۹۹، ۱۶:۱۳
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 84247546
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اولین توصیه به رییس جدید فدراسیون فوتبال

۱۲ اسفند ۱۳۹۹، ۱۶:۱۳
کد خبر: 84247546
اولین توصیه به رییس جدید فدراسیون فوتبال

تهران- ایرنا- شهاب‌الدین عزیزی خادم رییس منتخب فدراسیون فوتبال، در آغازین روزهای تصدی این سمت بهتر است به یک توصیه توجه کند.

به گزارش ایرنا، حدود ۴۸ ساعت قبل بود که شهاب‌الدین عزیزی خادم موفق شد در کارزار انتخاباتی، از سه رقیب خود گوی سبقت را ربوده و دست کم برای چهار سال، رییس فدراسیون فوتبال شود. سالن اجلاس سران، میزبان مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال بود و همه چیز طبق برنامه‌ای که فدراسیون ارائه داده بود پیش رفت. یکی از برنامه‌های ویژه‌ ترتیب داده شده این بود که رییس جدید فدراسیون بعد از پایان مجمع، در محل ویژه‌ای که مشخص شده بود نشست خبری را برگزار کند و پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد. اتفاقی که در عمل رخ نداد.

عزیزی خادم بعد از انتخابش، از برگزارکنندگان مجمع خواست تا در همانجا  به او اجازه بدهند تا به روی سن برود و دقایقی صحبت کند. اتفاقی که به وقوع پیوست و عزیزی خادم صحبت‌هایی را مطرح کرد. سپس همه اصحاب رسانه منتظر این بودند تا بعد از مجمعی طاقت فرسا که حدود هشت ساعت به طول انجامید سوالات خود را از رییس جدید بپرسند اما خستگی به تنشان ماند.

حدود ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه بود که خبرنگاران، گزارشگران و تصویربرداران در محل برگزاری نشست مستقر شده بودند و شهاب‌الدین عزیزی خادم به محل برگزاری کنفرانس مطبوعاتی آمد. او همان ابتدا اعلام کرد که به سوالات پاسخ نمی‌دهد. عزیزی خادم تقریبا همان صحبت‌های در مجمع را بار دیگر تکرار کرد و بعد از حدود پنج دقیقه از جایش بلند شد و اصرار برخی از خبرنگاران برای پاسخگو بودنش به سوالات بی نتیجه ماند. هنوز مشخص نیست که چرا آقای رییس ترجیح داد در همان ابتدا از پاسخگوی پرسش‌های خبرنگاران باشد اما این یک پالس منفی در همان ساعات ابتدایی دوران ریاستش بود.

یکی از ایراداتی که به فدراسیون قبلی وارد بود این بود که بین مدیران فدراسیون و اصحاب رسانه فاصله افتاده بود. مسوولان پاسخگوی انتقادات و سوالات نبودند و همین مساله باعث به وجود آمدن مشکلاتی شد. شهاب‌الدین عزیزی خادم بارها عنوان کرد که قرار نیست اتفاقات گذشته تکرار شود اما در همان روز اول شاهد ماجرایی تکراری بودیم که البته دلیل آن هنوز روشن نیست.

عزیزی خادم برای اینکه بتواند مشکلات زیاد فدراسیون فوتبال را حل و در این ماه‌های حساس بدون مشکل اقداماتش را عملی کند بهتر است از لحاظ رسانه‌ای برخورد بهتری تعامل بیشتری داشته و پاسخگوی اصحاب رسانه باشد. او باید این را بداند که رسانه‌ها قصد همراهی و روشن‌گری دارند و چنین اقدامی بدون ارائه دلیلی قانع‌کننده، تنها ذهنیت‌ها را تغییر می‌دهد و تغییر ذهنیت به ضرر فدراسیون و فوتبال کشورمان تمام خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha