عزیزی‌خادم سوژه داغ محافل فوتبالی در روز قهر رشید و کرونایی شدن صادقی

تهران- ایرنا- در دهمین روز از اسفندماه سال ۱۳۹۹ با بسته ورزشی ایرنا همراه باشید.

به گزارش ایرنا، در دهمین روز از اسفندماه، بسته ورزشی ایرنا در حالی تقدیم شما می‌شود که انتخابات فدراسیون فوتبال مهم‌ترین سوژه ورزش ایران بود و «شهاب‌الدین عزیزی‌خادم» به‌ عنوان رئیس فدراسیون فوتبال برای چهار سال آتی انتخاب شد.

کریمی: امیدوارم به فوتبال خیانت نشده باشد

علی کریمی پس از ناکامی در انتخابات فدراسیون فوتبال هنگام ترک سالن گفت: نیازی به من در فدراسیون فوتبال نبود و اگر دوست داشتند حتما به من رای می‌دادند. امیدوارم به فوتبال خیانت نشده باشد. ادامه صحبت‌های جادوگر را اینجا بخوانید.

«عزیزی‌خادم» رییس فدراسیون فوتبال شد

«شهاب‌الدین عزیزی‌خادم» به‌ عنوان رئیس فدراسیون فوتبال برای چهار سال آتی انتخاب شد. جزییات انتخابات امروز فدراسیون فوتبال را اینجا بخوانید.

استقلال در آرامش کامل است غیر از قهرهای هرازگاه؛ این‌بار رشید رفت

تمرین تیم فوتبال استقلال امروز (یکشنبه) در شرایطی برگزار شد که «رشید مظاهری» به دلیل اختلاف با سعید عزیزیان مربی دروازه‌بانان آبی‌ها تمرین را نیمه کاره رها کرد و رفت. متن کامل این خبر و حواشی آن را اینجا بخوانید.

هاشمی: گزینه وزارت ورزش نبودم

کیومرث هاشمی نامزد ریاست فدراسیون فوتبال گفت: من گزینه وزارت ورزش در انتخابات فدراسیون فوتبال نبودم. به رای مجمع احترام می‌گذارم. ادامه خبر را اینجا بخوانید.

عزیزی خادم: خادم فوتبال ایران هستم

رییس فدراسیون فوتبال گفت: خادم فوتبال ایران خواهم بود و با نگاهی جدید به فوتبال ایران کمک خواهیم کرد. صحبت‌های عزیزی خادم پس از پیروزی در انتخابات فدراسیون فوتبال را اینجا بخوانید.

صادقی در بیمارستان بستری شد

«امیرحسین صادقی» مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال به دلیل مبتلا شدن به کووید-۱۹ در بیمارستان بستری شد. ادامه خبر را اینجا بخوانید.

اسکوچیچ: مهم موفقیت فوتبال ایران است

سرمربی تیم فوتبال کشورمان، گفت: مهم موفقیت فوتبال ایران است و من تنها روی کار خودم تمرکز دارم. متن کامل این خبر را اینجا بخوانید.

اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال مشخص شدند

اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال در بخش هیات‌های استانی، باشگاه‌ها و کارشناسان مشخص شدند. جزییات این خبر را اینجا بخوانید.

علی‌نژاد: انتخابات فدراسیون فوتبال مهندسی نشد

معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: اعضای مجمع افراد عاقل و صاحب‌اندیشه‌ای هستند و براساس شناختی که از نامزدها داشتند، رای دادند. ما به هیچ عنوان گزینه‌ای در این انتخابات نداشتیم.  متن کامل صحبت‌های معاون وزیر ورزش را اینجا بخوانید.

سمیعی: فدراسیون فوتبال بسته بودن پنجره پرسپولیس را اعلام نکرده‌ است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه گفت: هنوز این موضوع از طرف فدراسیون به ما اعلام نشده است. ادامه خبر را اینجا بخوانید.

سلطانی‌فر: انتخابات فدراسیون فوتبال برگ زرینی در کارنامه ورزش کشور بود

وزیر ورزش و جوانان برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال را برگ زرینی در کارنامه مدیران ورزش دانست و گفت: امروز مجمعی که اکثر اعضای آن اهالی فوتبال هستند، در انتخاباتی آزاد، شفاف و بدون دخالت‌های بیرونی رای خود را به صندوق ریختند و سرنوشت چهار سال آینده فوتبال را تعیین کردند. صحبت‌های وزیر ورزش بعد از برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال را اینجا بخوانید.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =