عزیزی‌خادم: مجمع فدراسیون فوتبال آگاهانه رای داد/تعاملی کار می‌کنم

تهران- ایرنا- رییس جدید فدراسیون فوتبال گفت: مجمع فدراسیون فوتبال امروز آگاهانه و با توجه به برنامه نامزدها رای داد.

به گزارش ایرنا، شهاب الدین عزیزی خادم در نشست خبری خود پس از انتخاب به عنوان رییس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: همه ما باید تلاش کنیم که فوتبال خدشه دار نشود زیرا این به منافع ملی آسیب خواهد زد. همه در کنار هم از بحران ها عبور می‌کنیم و آینده را در کنار هم خواهیم ساخت.

وی ادامه داد: فدراسیون من فدراسیون تعاملی خواهد بود و امروز مجمع فدراسیون نشان داد دستوری عمل نمی‌کند و آگاهانه به برنامه نامزدها رای داد. امروز مجمع نشان داد استقلال دارد و خود را مکلف به حمایت از منافع فوتبال ایران می‌دانم.

رییس فدراسیون فوتبال ایران گفت: باید در کنار هم فوتبال را به جایگاه اصلی خود برگردانیم. افتخار خادم بودن به فوتبال را دارم و در راستای منافع ملی و توسعه فوتبال عمل خواهیم کرد. نگاه عدالتی به تمام استان ها خواهم داشت. نگاه من حرفه‌ای و غیرسیاسی است. در این دولت و در دولت آینده از تمام ظرفیت‌ها برای موفقیت فوتبال ایران استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: فوتبال ملی برای ملت ایران است و کسی نمی‌تواند آن را برای خود بداند. رسانه‌ها در یکسال گذشته سال به یاد ماندنی و تاریخی را به نمایش گذاشتند و امروز شاهد زحمات شما هستیم و اساسنامه جدید اتفاق خوبی برای فوتبال ایران رقم زد.

عزیزی‌خادم در ادامه در مورد اضافه کرد: مجمع فدراسیون فوتبال تحت تاثیر هیچ نگاه دستوری قرار نگرفت و تصمیم خود را فوتبالی گرفت. من شکرگزار خدا هستم که توفیق خدمت به فوتبال را به من عطا کرد.

وی افزود: من با تیمی که شایسته سالاری در آن حرف اول را می زند، همراه هیات رییسه محترم امیدوارم بتوانیم فوتبال را مبتنی بر برنامه پیش ببریم. برنامه ما شاید ایراداتی دارد اما امید فراوان داریم تا کار را به خوبی پیش ببریم.  همه خودمان را بر برنامه موکلف می‌دانیم تا با نگاه تعاملی کار را پیش ببریم. نگاه ما پرهیز از التهاب و بحران است. فوتبال ما در راستای آرامش کار را پیش خواهد برد.

رییس جدید فدراسیون فوتبال اضافه کرد: ما آموختیم که از افراد با تجربه، خبره استفاده کنیم هرچند تغییراتی در فدراسیون خواهیم داشت. ما قصد داریم فوتبال را جوان کنیم. فدراسیون ما تلفیقی از جوان‌ها و کار بلدها است و نگاه دانش بنیان، پاسخگو و شفاف خواهیم داشت. همه با هم در کنار هم در یک نگاه تعاملی در چارچوب‌های نظام تلاش می‌کنیم لبخند را مانند قبل با رفتن به جام جهانی بر لبان ملت بیاوریم. اگر همه با هم کار را پیش ببریم بهترین اتفاقات برای فوتبال ایران رقم خواهد خورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =