۱۰ اسفند ۱۳۹۹، ۱۸:۰۲
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 84246429
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

نایب رییس زنان فدراسیون فوتبال: مجمع بدون نگاه جنسیتی به من رای داد

تهران- ایرنا- نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال گفت: اعضای مجمع بدون نگاه جنسیتی به من رای دادند و تمام اعضای مجمع دور هم جمع شدیم تا گام‌های اساسی و محکمی برای ورزش کشورمان و به ویژه فوتبال برداریم.

به گزارش ایرنا، «شهره موسوی» امروز (دوشنبه) پس از انتخاب خود به عنوان نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال در مجمع انتخاباتی این فدراسیون در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشحالم از اینکه به من اعتماد شد و اعضا به من رای دادند تا انتخاب شوم.

وی افزود: از کل اعضای مجمع سپاسگزار هستم زیرا با رای قاطعی مرا انتخاب کردند و این موضوع بار مسوولیت مرا افزایش می‌دهد.

نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: اعضای مجمع بدون نگاه جنسیتی به من رای دادند و تمام اعضای مجمع دور هم جمع شدیم تا گام‌های اساسی و محکمی برای ورزش کشورمان و به ویژه فوتبال بر داریم.

موسوی تصریح کرد: برای امور اقتصادی فدراسیون فوتبال برنامه‌هایی دارم و به زودی آنها را اعلام خواهم کرد.

وی درباره پرونده رای پرونده مارک ویلموتس اعلام کرد: قطعا شهاب عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال برنامه‌هایی دارد و من هم در کنارش هستم. البته در زمان انتخاب ویلموتس عضو فدراسیون فوتبال نبودم.

نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال در پایان در خصوص استعفا از باشگاه بادران گفت: قطعا اساسنامه اجرا خواهد شد، اما من برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال در شرایطی تایید صلاحیت شدم که مدیر باشگاه بادران بودم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha