باغ رضوان ارومیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

۲۵ بهمن ۱۳۹۹، ۱۴:۳۱
کد خبر: 84227935
باغ رضوان ارومیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

ارومیه- ایرنا- رییس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه گفت: باغ رضوان این شهر تا اطلاع ثانوی مسدود بوده و امکان تردد در آن وجود ندارد.

حجت‌الاسلام امیرعباس عابدینی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: محدودیت‌ها در باغ رضوان ارومیه با هدف پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کووید ۱۹ از روزهای گذشته آغاز شده و همچنان تداوم دارد.

وی اضافه کرد: با توجه به افزایش آمار بیماران کرونایی، اقدامات پیشگیرانه در راستای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا در باغ رضوان انجام شده است.

رییس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه ادامه داد: مسیر اصلی ورودی باغ رضوان اورمیه با مشارکت ماموران نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی جهت جلوگیری از تجمع در باغ رضوان نظارت و کنترل می شود و  سایر مبادی ورودی نیز با خاک ریزی  بسته شده است.

حجت الاسلام عابدینی اظهار کرد هر گونه تجمع در باغ رضوان ممنوع است و در صورت وجود فوتی عادی، تنها اقوام درجه یک  و در حدود ۲۰ نفر اجازه ورود به باغ رضوان دارند.

وی از شهروندان خواست تا به خاطر خانواده خود و مردم به باغ رضوان مراجعه نکنند و مراسم و فاتحه خوانی  را از راه دور یا به صورت مجازی و از طریق دانلود  برنامه نرم افزاری به نام  جستجوی متوفیان باغ رضوان ارومیه اجرا کنند.

به گزارش ایرنا، ارومیه یکی از شهرستان های با وضعیت زرد در کشور است که در صورت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی، این وضعیت به وضع نارنجی تغییر می یابد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha