هیچ مشکلی برای تامین مایحتاج شب عید نیست

اصفهان - ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ارز مورد نیاز تا پایان سال و همچنین برای سه ماه اول سال آینده تامین شده است و هیچ مشکلی برای تامین مایحتاج شب عید در کشور وجود ندارد.

عباس تابش که روز پنجشنبه در جلسه تنظیم بازار استان اصفهان سخن می‌گفت، افزود: پنج میلیون تن کالا در بندرها انبار شده است و به لحاظ پشتوانه کالا هیچ مشکلی نداریم و در مجموع شب عید خوبی را برای مردم متصور هستیم.
مدیر عامل سازمان حمایت مصرف کنندگان‌و تولید کنندگان گفت: سفرهای استانی برای بررسی تامین کالای مورد نیاز استان‌ها و نظارت و تاکید بر برخورد با متخلفان در دستور کار قرار دارد که سفر امروز به استان اصفهان در همین راستاست.
وی تاکید کرد: رسیدگی به پرونده متخلفان با هدف جلوگیری از تخلفات و تاثیرگذاری در بازار در دستور کار قرار دارد.
تابش اظهار کرد: ارتباط نظام‌مند الکترونیکی برخط و خوبی بین تعزیرات، صمت و سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان بوجود آمده است و ضرورت دارد ارتباط برخط وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صمت نیز به منظور رصد بازار و جلوگیری از خالی شدن قفسه‌ها وجود داشته باشد.
تابش اضافه کرد: ظرف مدت ۵ ماه گذشته ۱۲۰ هزار پرونده به تعزیرات با سرعت و برخط ارسال شده است و احکام این پرونده‌ها نیز برخط و سریع اعلام‌می‌شود.
  وی با اشاره به امتیازدهی سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان به شرکت‌های مختلف گفت: امسال سه شرکت استان‌ اصفهان به‌عنوان شرکت‌های برتر در شاخص در رعایت حقوق مصرف کنندگان انتخاب شده‌اند.
وی تاکید کرد: سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان برای حضور و  شرکت در این جشنواره سالانه هیچ مبلغی را پرداخت نمی‌کند و ارزیابی‌ها بر اساس مولفه‌های تنظیم شده از سوی سازمان است.
جلسه تنظیم بازار استان اصفهان روز پنجشنبه با حضور دستگاه‌های مرتبط به ریاست عباس رضایی استاندار اصفهان و با حضور عباس تابش معاون وزیر صمت، رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان حمایت مصرف کنندگان‌و تولید کنندگان برگزار شد.

معاون وزیر صمت و رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان امروز پنجشنبه به منظور تجلیل از سه واحد منتخب نمونه ملی در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان و شرکت در کارگروه تنظیم بازار استان اصفهان، رصد و بازدید از چند فروشگاه بزرگ در سطح شهر و دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان به این استان سفر کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها