۴ خرداد ۱۴۰۳، ۲۲:۲۳
کد خبرنگار: 1362
کد خبر: 85488032
T T
۱۷ نفر

برچسب‌ها

اصفهان، میزبان اردوی مشترک نیروهای مسلح ایران و روسیه است

اصفهان- ایرنا- فرمانده دانشگاه حضرت امیرالمومنین(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از برگزاری اردوی پنجگانه نظامی بین منتخبان نیروهای مسلح‌ایران و فدراسیون روسیه در اصفهان خبر داد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان، سرتیپ دوم پاسدار مهدی سرور شامگاه جمعه افزود: این مسابقات پنجگانه نظامی با عنوان "شهدای خدمت" تا هفت خرداد در دانشگاه امیرالمومنین (ع) نیروی زمینی سپاه اصفهان برگزار می شود.

وی ادامه داد: تیم فدراسیون روسیه جزو سه تیم برتر در رتبه‌بندی جهانی است، از این رو با هدف تبادل تجربه و با توجه به همسویی این کشور این اردو در ایران برگزار می شود.

سرور اضافه کرد: اردوی برگشت نیز در آینده نزدیک در کشور روسیه با حضور تیم های منتخب نیروهای مسلح ۲ کشور انجام خواهد شد.

فرمانده دانشگاه حضرت امیرالمومنین (ع) نیروی زمینی سپاه خاطرنشان کرد: این اردوها با هدف آمادگی تیم منتخب نیروهای مسلح کشورمان در مسابقات پنجگانه ونزوئلا که مرداد سال جاری برگزار می شود برنامه ریزی شده است.

به گزارش ایرنا، دانشگاه علوم و فنون نظامی امیرالمومنین (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سال ۱۳۸۵ به منظور ساماندهی آموزش‌های عالی مورد نیاز نیروی زمینی سپاه با تصویب ستاد کل نیروهای مسلح، فعالیت خود را در اصفهان آغاز کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha