۱۰ دی ۱۳۹۹، ۱۲:۴۵
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 84167217
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی: سال شلوغی را پیش‌رو داریم

تهران- ایرنا- دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: بدون توجه به احتمال تغییر مجدد زمان برگزاری مسابقه‌ها، مشغول آماده‌سازی هستیم. در واقع سال پر ترافیکی از نظر رویدادهای ورزشی پیشرو داریم.

به گزارش ایرنا، «پیمان حسینی» درباره آغاز اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی اظهار داشت: پس از اتفاقات مربوط به کرونا و مسائلی که ورزش و کل دنیا درگیر آن بودند اردوی تیم ملی دوباره آغاز شد. البته پس از اخذ تست کرونا از همه اعضای تیم و قرنطینه بازیکنان و کلیه مواردی که به صورت کاملا حرفه‌ای انجام شد.

وی ادامه داد: بوشهر شرایط آب و هوایی خوبی دارد و به طور کلی استان بوشهر همیشه یار خوبی برای تیم ملی بوده است. پس از ۱۰ ماه همه اعضای کادر فنی و بازیکنان اینجا دور هم جمع شدیم. در این مدت دل همه ما برای جمع شدن کنار یکدیگر تنگ شده بود که در نهایت با حضور در این اردو، تمرینات آغاز شد.

حسینی درباره شرایط اردو گفت: اردوی خوبی در حال برگزاری است و صبح و بعداز ظهر زیر نظر کادر فنی خوبی که داریم، مشغول پیگیری تمرینات هستیم. کادر مدیریتی، فنی و بازیکنان همگی مجددا دست به دست هم دادیم که نتایج خوب گذشته را تکرار کنیم و بار دیگر تیم ملی فوتبال ساحلی که همه توقع دارند را آماده کنیم و در مسابقات به عنوان مدعی اصلی حاضر شویم.

دروازه‌بان ارزشمند تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با اشاره به حضور بازیکنان جوان در اردوی تیم تصریح کرد: امسال نیز جوانان خوبی از دل لیگ توسط کادر فنی شناسایی شدند و تعدادی از آنان هم در این اردو به تیم ملحق شدند. ترکیب بازیکنان باتجربه و جوان همیشه ترکیب خوبی می‌تواند باشد. امیدوارم جوان‌ها نیز زودتر خودشان را در قالب تیم ملی نشان بدهند تا بتوانیم در دیدارهای مهم شاهد حضور و تاثیر آنها باشیم.

وی درباره مسابقات تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: تا کنون احتمال برگزاری سه رویداد در حد فاصل اسفند تا اردیبهشت اعلام شده است و ما بدون توجه به احتمال تغییر مجدد زمان برگزاری، مشغول آماده‌سازی جدی هستیم. در واقع سال پر ترافیکی از نظر رویدادهای مسابقاتی در پیش داریم که دلیل آن هم وقفه‌های ایجاد شده در برگزاری مسابقات است. من و سایر بازیکنان خودمان را برای در پیش داشتن یک سال سخت مسابقاتی و با هدف کسب نتایج خوب آماده می‌کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha