کیانی: چاره‌ای جز آماده بودن نداریم؛ از دیدن بازیکنان جوان لذت می‌برم

تهران- ایرنا- بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: در این دور از اردوها چندین بازیکن جوان از دل لیگ به اردو دعوت شدند و ما بازیکنان قدیمی‌تر از دیدن عملکرد این جوان ها لذت بردیم، چرا که واقعا با استعداد هستند.

به گزارش ایرنا، مصطفی کیانی بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی در ابتدا اظهار داشت: دومین اردوی ما از دیروز(دوشنبه) با انجام تست کرونا در بوشهر آغاز شد. از اینکه پس از ۱۰ماه شرایط حضور ما کنار همدیگر و پیگیری تمرینات ایجاد شده، بسیار خوشحال هستیم.

وی ادامه داد: در بخشی از این چندماه در مسابقات لیگ به بازی پرداختیم. پس از آن به دلیل در پیش نبودن مسابقات تیم ملی، به صورت شخصی تمرین کردیم. اما اردوی قبلی شروع مجددی برای دور جدید اردوهایمان بود و الان هم در دومین اردو حاضر شدیم.

کیانی افزود: در مسابقات لیگ دچار مصدومیت شدم اما الان شرایط بسیار بهتری دارم و مشغول انجام تمرینات هستم. تمرینات بسیار خوبی در ۲ نوبت تمرینی صبح و عصر داریم، البته روز گذشته به دلیل آماده نبودن جواب تست‌ها برای نوبت صبح تمرین نداشتیم، اما در نوبت عصر زیر نظر دکتر نوشادی ،مربی بدنساز به انجام تمرینات بدنی پرداختیم.

ملی‌پوش ارزشمند تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با اشاره به مسابقات پیش‌رو گفت: امیدوارم روز به روز بهتر شویم و با رسیدن به آمادگی کامل برای مسابقت پیش‌رو آماده باشیم. البته شرایط کرونا همچنان امکان برگزاری مسابقات در زمان اعلام شده را نمی‌دهد. حتی بازی‌های المپیک ساحلی آسیا که قرار بود فروردین ماه برگزار شود، مجددا به تعویق افتاد. چاره‌ای جز آماده بودن نداریم تا اگر مسابقات قهرمانی آسیا و جام بین قاره‌ای در زمان مقرر برگزار شود، با آمادگی به میدان برویم.

کیانی در پایان تاکید کرد: در این دور از اردوها چندین بازیکن جوان از دل لیگ به اردو دعوت شدند و ما بازیکنان قدیمی‌تر از دیدن عملکرد این جوان ها لذت بردیم، چرا که واقعا با استعداد هستند. همه باهم تلاش می کنیم تا برای پیشرفت بیشتر به آنها کمک کنیم. خوشبختانه اردوی قبلی و فعلی با امکانات و شرایط بسیار خوبی همراه بوده است و با آرامش کامل مشغول اجرای برنامه های کادرفنی هستیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

سرخط اخبار ورزش