۳۱ خرداد ۱۳۹۹، ۱۸:۳۱
کد خبرنگار: 754
کد خبر: 83827718
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

سردارقاآنی: همچون سردار سلیمانی در مسیر تقویت محور مقاومت گام برمی‌داریم

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی قدس سپاه در پیامی به مراسم بزرگداشت مرحوم رمضان عبدالله شلح دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: همچون سردار بزرگوار شهید سلیمانی در کنار مردم فلسطین و همه نیروهای مجاهد باقی مانده و همواره در مسیر تقویت محور مقاومت گام بر می داریم.

در متن پیام سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که همزمان با درگذشت رمضان عبدالله صادر شده بود و امروز نیز بار دیگر در این مراسم قرائت شد، آمده است: ضایعه فقدان دکتر رمضان عبدالله دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین که عمر مبارک خود را شجاعانه و فداکارانه در مسیر مجاهدت و پایمردی در عرصه مقاومت و آزادی فلسطین عزیز و قدس شریف صرف کرد را به جنابعالی، مجاهدین جنبش جهاد اسلامی فلسطین و ملت شریف و مقاوم فلسطین تسلیت عرض کرده و برای همسر فداکار و مکرمه، فرزندان و بستگان ایشان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

در ادامه این پیام آمده است: آن فقید عزیز با شجاعت و بصیرت در مقابل همه انحراف‌های ایجاد شده توسط دشمن ایستاد در مسیر مبارزه مانند چراغی روشن‌گر، راهنمای مجاهدین راستین بود.

سردار قاآنی در پیام خود افزود: اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات مخلصانه مرحوم رمضان عبدالله در عرصه جهاد و مبارزه علیه رژیم صهیونیستی برای شما سلامتی و مزید توفیق مسئلت دارم و از همه همرزمان ایشان و نیروهای عزیز مقاومت جهاد اسلامی فلسطین می‌خواهم راه ایشان را تا رسیدن به هدف نهایی که آزادی فلسطین و قدس شریف است ادامه دهند.

فرمانده نیروی زمینی قدس سپاه در این پیام تاکید کرد: ما نیز اطمینان می‌دهیم که همچون سردار بزرگوار شهید سلیمانی در کنار شما و همه نیروهای مجاهد باقی مانده و همواره در مسیر تقویت محور مقاومت گام برداریم.

قاآنی در این پیام یادآورشد: از خداوند متعال مغفرت و رضوان الهی برای آن مرحوم مسئلت نموده و از حضرت حق تعالی عاجزانه خواستاریم تا روح ایشان را با ارواح طیبه صالحین و شهدایی که با برخوردای از رهبری ایشان خواب را از چشم دشمن غاصب ربودند محشور کند.

رمضان عبدالله شلح دبیر کل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین پس از یک دوره بیماری طولانی درگذشت. وی استاد اقتصاد دانشگاه غزه و از پایه‌گذاران جنبش جهاد اسلامی فلسطین بود که پس از شهادت فتحی شقاقی رهبر و پایه گذار این جنبش، از سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۸ میلادی به مدت ۲۳ سال دبیرکلی آن را بر عهده داشت.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha