ترخیص ۲۰۰ نفر از مبتلایان به کرونا در بناب

تبریز- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان بناب اعلام کرد: تاکنون ۲۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در این شهرستان بهبود یافته و مرخص شده‌اند.

به گزارش ایرنا، دکتر علی نیّرپور در جلسه ستاد شهرستانی مقابله با شیوع ویروس کرونای بناب، متوسط سن فوتی های  کرونا را در این شهرستان بین ۶۰ تا ۸۰ سال اعلام کرد.

وی افزود: تعداد بیماران بستری کرونا در شهرستان بناب به هفته ای ۳ نفر کاهش یافته بود که در روزهای اخیر این آمار رو به گسترش است.

وی ضمن هشدار به مردم شهرستان بناب برای جدی گرفتن شیوع ویروس کرونا تأکید کرد: هشدار می دهم در صورت عدم رعایت مسائل بهداشتی و پرهیز از حضور در اجتماعات، پارک ها و بوستان ها، شرایط بسیار بدی در انتظار شهرستان بناب است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بناب در ادامه با تأکید بر اینکه مسائل بهداشتی باید در سرویس های بهداشتی مدارس جدی گرفته شود؛ گفت: سرویس های بهداشتی مدارس می تواند یکی از مراکز آلوده و عامل شیوع ویروس کرونا باشد. 

دکتر رضایی، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان بناب نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از وضعیت درمان بیماران کرونایی در این بیمارستان گفت: همکاران بنده در حوزه درمان شهرستان شبانه روز در تلاشند تا بیماران گرفتار شده را نجات دهند که جا دارد از زحمات شبانه روزی آن ها تقدیر شود.

وی تشریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۲۴۱ بیمار در بناب بستری داشتیم که ۲۱ نفر آن را بیماران سایر شهرستان ها تشکیل می دادند.

وی اضافه کرد: در شرایط فعلی هیچ بیمار کرونایی را از دیگر شهرستان ها در بیمارستان بناب پذیرایی نمی کنیم.

شهرستان بناب با ۱۲۰ هزار نفر جمعیت در ۱۰۵ کیلومتری جنوب تبریز واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =