۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۴:۱۳
کد خبر: 83792542
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

با تعطیلی نماز جمعه، باب انتقادات سازنده به دولت بسته شد

قم – ایرنا - یکی از اساتید حوزه علمیه قم بر این باور است که با تعطیل شدن نمازهای جمعه و جماعت دهن‌ها بسته شد و از انتقادهای سازنده و حرف‌هایی که باید زده شود، هیچ خبری نیست و این سه ماه که کرونا آمده بهترین روزها در دولت آقای روحانی بوده است.

خبرنگار ایرنا روز سه شنبه کسب اطلاع کرد که  حجت الاسلام و المسلمین "نعمت الله لطفی نیاسر" در نخستین نشست علمی بررسی عملکرد حوزه در مقابله با رژیم صهیونیستی در سالن اداره کل تبلیغات اسلامی قم، با انتقاد از سخن رئیس جمهور مبنی بر اینکه کرونا تا ۲۴ ماه بین ما خواهد بود، مدعی شد: شاید بخواهند این سه ماه را ادامه دهند تا ببینند اوضاع و احوال چه می شود.

لطفی نیاسر با ذکر این که کرونا به فریاد خیلی ها رسید، بیان داشت: با تعطیل شدن نمازهای جمعه و جماعت دهن ها بسته شد، و از انتقادهای سازنده و حرف هایی که باید زده شود، هیچ خبری نیست.

پدر شهید لطفی نیاسر همچنین با اشاره به برگزار نشدن راهپیمایی روز قدس گفت: قدس را هم برخی از این آقایان نمی خواهند و نه تنها امروز، بلکه در این ۷۲ سال و چند روز با قدس مخالف بودند.

وی با بیان اینکه امروز همه چیز تعطیل است و هر کس به سلیقه خودش برای دین نسخه ای می پیچد گفت: ببینید! چه بلایی سر ماه رمضان آوردند، این از روز قدس، با عید فطر هم معلوم نیست چه می خواهند بکنند.

لطفی نیاسر ادامه داد: من فکر می کردم لااقل صحن ها را باز می کنند، حقیر از کسانی بودم که از لحظه ای که کرونا پیدا شد به برخی ها پیغام دادم که حرم ها را تعطیل کنید تا جایگاه قتل عام مردم نشود، ولی الان که از کرونا خبری نیست چرا حرم ها را باز نمی کنند؟

وی بدون نامبردن از کسی یا ذکر جزییات بیشتر مدعی شدکه "همه امور دینی تعطیل شده و دین هم یعنی نماز و روزه، اما آن دو مرجع قلابی می گویند که برای کرونا می شود، روزه نگرفت".

لطفی نیاسر در ادامه انتقاداتش به وضعیت کرونایی کشور، بیان کرد: حوزه باید برای خودش فکری بکند، مدیر حوزه و سخنگوی حوزه که حرفی که باب طبع امام باشد، بزند، چه کسی است؟/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha