بخشی از اجاره بهای موقوفات حسینیه سقز بخشیده شد
عکس تزئینی است

سنندج - ایرنا - رییس اداره تبلیغات اسلامی سقز گفت: بخشی از اجاره ماهانه اسفندماه ۹۸ و فروردین امسال واحدهای تجری موقوفه حسینیه این شهر با توجه به مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا و کسادی بازار به مستاجران بخشیده شد.

حجت‌الاسلام برومند رازیانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با موافقت هیات امنای حسینیه سقز و شرایط حاکم بر کشور و شهرمان، ۵۰ درصد از اجاره بهای این فروشگاه‌ها در ماه‌های اسفند و فروردین و قسمتی از اجاره منازل مربوط به حسینیه به مستاجران بخشیده شد

وی با تاکید بر توجه به کمپین در خانه بمانیم، افزود: از مردم درخواست می‌کنیم مدتی را در خانه‌ها بمانند و تنها برای موارد ضروری از خانه خارج شوند تا زنجیره انتقال بیماری کرونا خود به‌ خود از جامعه محو و نابود شود.

حجت‌الاسلام رازیانی همچنین از تهیه بروشورهای آموزشی برای مقابله با ویروس کرونا توسط کانون‌های فرهنگی، تبلیغی سقز خبر داد و گفت: کانون‌های فرهنگی در پی شیوع ویروس کرونا اقدام به تهیه بروشور برای اطلاع رسانی مفید به مردم کرده‌اند و آموزش‌های گروهی در مکان‌های عمومی در خصوص نگرانی‌های فراوان افراد جامعه در اختیار عموم قرار داده‌اند.

وی اضافه کرد: این کار فرهنگی توسط کانون های فرهنگی تبلیغی  در سقز که زیر نظر اداره تبلیغات اسلامی سقز فعالیت می‌کنند تهیه  و تدوین شده که محتوای این بروشورها با موضوع همه چیز در مورد کرونا، با شعار  درخانه بمانیم  و باهم کرونا را شکست می‌دهیم، است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی سقز یادآور شد: کانون‌های فرهنگی تبلیغی سقز به عنوان داوطلبان سلامت در کنار کارکنان نظام سلامت، در محلات این شهرستان در امر آموزش و اطلاع رسانی و همچنین بیماریابی فعالانه مشارکت دارند.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =