ویروس کرونا، سعید معروف را از چین فراری داد

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا در چین، این کشور را ترک کرده است.

سعید معروف در این فصل با باشگاه بایک موتور چین قرارداد بسته بود اما شرایط به گونه‌ای پیش رفت که به نظر می‌رسد کل فصل برای او تبدیل به یک استراحت طولانی تبدیل شده است.

در این فصل، شروع لیگ چین به تعویق افتاد تا تیم ملی این کشور با خیال راحت اردوی بلندمدت خود را پیش از رقابت‌های انتخابی المپیک برگزار کند. پس از پایان مسابقات انتخابی المپیک تمرینات تیم‌ها از جمله بایک موتور آغاز شد اما چیزی نگذشته بود که سر و کله یک ویروس جدید پیدا شد که سلامتی همه مردم جهان را تهدید کرده است.

لیگ والیبال چین قرار بود از حدود ۲ هفته پیش آغاز شود اما گسترش ویروس کرونا، همه مسابقات ورزشی در این کشور را به تعطیلی کشانده است. تمام بازیکنان خارجی شاغل در باشگاه‌های ورزشی مختلف چین از جمله معروف، این کشور را ترک کرده‌اند. البته باشگاه بایک موتور به معروف اعلام کرده است که آماده باشد تا در صورت آغاز مسابقات، به تیم ملحق شود.

با توجه به اینکه زمان زیادی تا آغاز لیگ ملت‌های والیبال و آغاز فصل مسابقات ملی باقی نمانده و البته اینکه هنوز گسترش ویروس کرونا متوقف نشده است، بعید است که در این فصل لیگ والیبال چین برگزار شود. کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در سال منتهی به المپیک، یک استراحت ناخواسته اما طولانی را پشت سر می‌گذارد.

البته معروف با وجود خروج از چین، به ایران بازنگشته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha